Посла США в Україні можуть призначити цієї весни – Волкер
Политикаwww.ukrinform.ua19 марта 2021

Посла США в Україні можуть призначити цієї весни – Волкер

Призначення посла США в Україні є надзвичайно важливим чинником для двосторонніх відносин і, враховуючи процедурні аспекти в Конгресі США, воно може відбутися наприкінці цієї весни.

Такий прогноз висловив у четвер під час онлайн-включення, організованого Американсько-Українською Діловою радою колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ніщо не замінить посла, який є особистим представником президента і може говорити з владою від імені адміністрації США. Тут я би попросив українських друзів трохи запастися терпінням», - зазначив Волкер.

За його словами, команда Байдена працює в Білому домі лише два місяці. «Для нової адміністрації характерно, що спочатку затверджуються (через процедуру ухвалення в Сенаті США – ред.), головним чином, високопосадовці (міністри, заступники – ред.)», - зазначив Волкер.

Він додав, що зараз у Держдепартаменті США на посаді офіційно затверджений Сенатом лише Ентоні Блінкен, і більше ніхто – ні його заступники, ні помічники.

«Отже, належить ще виконати багато роботи для того, щоб номінанти пройшли процедуру ухвалення в Сенаті», - зауважив Волкер. Посли зазвичай розглядаються законодавцями наступною чергою.

«Я би спрогнозував, що ми почуємо ім’я, потім буде оголошена номінація (посла США в Україні – ред.), а потім пройде процес підтвердження (цієї кандидатури – ред.) в Сенаті пізніше цієї весни»,- зазначив Волкер.

Водночас, він підкреслив, що Сполучені Штати й зараз «мають потужне представництво в Україні». У цьому зв’язку Волкер позитивно відзначив тимчасово повірену у справах США в Україні Крістіну Квін, яка, за його словами, «виконує чудову роботу».

Як повідомляв Укрінформ, минулого року президент Дональд Трамп номінував послом США в Україну колишнього генерала Кіта Дейтона. Він, зокрема, служив координатором з питань безпеки в палестино-ізраїльському конфлікті, директором з питань стратегії, планування та політики штабу армії США, директором операцій розвідувального агентства Пентагону, аташе з питань оборони в посольстві США в Росії. З 2010 року ексгенерал очолював Центр Джорджа Маршалла в місті Гарміш (Німеччина). Крім того, він виконував функції старшого радника з питань оборони США по Україні.

У вересні комітет у закордонних справах Сенату США підтримав кандидатуру Дейтона, однак загального голосування у верхній палаті Конгресу США, передбаченого процедурою, так і не відбулося.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Никому не разорвать нерушимую дружбу нациков-фашистов запизденских, рыночных спекулянтов и трудяг донецких шахтёров!!! ТакЪ Победим! Сала труду чи Труду Сала? Тюю ..., то ны, ...Сала тому, кто автомат достала?
е
да кто ей даст.. вечно дурни думкой богатеют...
е
ой, ну кто бы тут мычал... лижешь жопу америкосам так что им туалетная бумага не нужна...
е
конечно, ее такие как ты разваливали и продолжают разваливать за обещания америкосов... так как работать ты не привыкла, все тебе халяву надо.. а развития без труда не бывает, хотя до того примитива как ты это не доходит...
Весёлый Роджер
Дедуля 3.14здюлю - ну не кизди, а пыди да телефончик свой дешевый, голубенький Хуавей Сла-л22 - заряди. Ты такой тупой, что даже рот свой маразматичный не открывай, а съезды КПСС на своём видике Фунае пыди досматривай.
Весёлый Роджер
«Это многоликое щиросвидомое существо является, как и предполагали многие, суммой однохромосомных йододефицитных запизденских элементов, их поведение можно тильки сравнивать с поведением послушного стада чи быдла. Действительно, гэти массы без колебаний последовали за руководителями майдана, в основном за Порошенко, Трупчиновым и Сеней, а ныне за Гэтманом роялистом - Зеленским. Но степень доверия, которую Петя завоевал у них, объясняется ыщо и тем, что он полностью выразил чаяния всего щирого народа и его желания, он искренне боролся за выполнение данных обещаний по швыдкому панувания – по принципу - сам на3.14зжу и вам дам. Первое он выполнил, второе не успел – вот щирый народ него и не переизбрал. ... Прими шановний Гэтьман наш традиционный привет как рукопожатие или как "Сало або смерть".» - конец цитаты. Сало не роняем, щенывмырло гуртом спиваем!
Елена
Ты чмо и тупое быдло, презерватив и ещё что-то вякаешь, днище.