Посол Великої Британії прокоментувала реалізацію обіцяної Зеленським програми діджиталізації країни
Политикаaspi.com.ua18 сентября 2020

Посол Великої Британії прокоментувала реалізацію обіцяної Зеленським програми діджиталізації країни

18 вересня  вперше в онлайн-форматі відбувся всеукраїнський "Open Data Forum", що присвячений розвитку і застосуванню відкритих даних. Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс прокоментувала роботу Міністерства цифрової трансформації у питанні діджиталізації.

"У часи, коли соціальне дистанціювання стає нормою, особливо нагальним є розвиток цифрових послуг. Цифрова трансформація сприяє підвищенню прозорості та довіри громадян до влади. Відкриті дані дають громадянам і правоохоронним органам нові інструменти у боротьбі з корупцією. Останніми роками Україні вдалося досягнути значного прогресу. Я хочу відзначити лідерство Михайла Федорова та його міністерства у питанні діджиталізації. Так тримати!",  – Мелінда Сіммонс, посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні.

Головна тематика цьогорічного форуму – вплив відкриття даних на вирішення суспільних проблем і покращення урядування. Саме тому на ньому були висвітлені питання щодо удосконалення управління та створення нових можливостей роботи із відкритими данними.

Учасниками "Open Data Forum" стали: Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України; Мелінда Сіммонс, посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні; Крістіна Квін, тимчасова повірена у справах США в Україні; Мстислав Банік, директор Директорату розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України а також представники центральної та міської влади, українські та міжнародні експерти, громадські активісти і стартап-спільнота.

ASPI news писало, що міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров пояснив, яку роль відіграють відкриті дані в розвитку держави. Також повідомлялось, що ЄС виділить Україні 25 мільйонів євро на розвиток діджиталізації.

Написать комментарий