Потураєв пояснив, чому в партії "Слуга народу" відбуваються коливання раніше заявленого політичного курсу
Политикаaspi.com.ua28 июля 2020

Потураєв пояснив, чому в партії "Слуга народу" відбуваються коливання раніше заявленого політичного курсу

Ідеолог політичної сили "Слуга народу" Микита Потураєв заявив, що особисто він є лібертаріанцем і курс політсили спочатку був розрахований в цьому напрямку. Однак, як пізніше з'ясувалося, не всі "слуги" правильно зрозуміли, як це має працювати.

Про це народний депутат дев'ятого скликання повідомив в інтерв'ю. Потураєв розповів, що формувати ідеологію партії йому також допомагав Руслан Стефанчук. За словами Потураєва, зміщення курсу партії, яке наразі спостерігається, не є політичною проституцією, а є не що інше, як "хвороба росту".

"Політична проституція — це коли ти розгортаєш свою позицію з точністю до навпаки. Ми як проводили ліберальні реформи, так і проводимо", - заявив журналістам нардеп.

Також Потураєв зазначив, що спочатку партію починали невелика кількість людей. Після приходу нових членів стало зрозумілим, що не всім така ідеологія до душі. "Коли всі ці люди зібралися в Трускавці, стало зрозуміло, що лібертаріанство не всім заходить. І рух до центру — це компроміс", - повідомив він.

Лібертаріанство-сукупність політичних філософій і рухів, що підтримують свободу як основний принцип. Це бачення світу, в якому кожен має право жити своїм життям будь-яким способом, обраним ним, за умови, що він поважає рівні права інших.

Як відомо, раніше Потураєв виступив проти дії закону про українську мову для друкованих ЗМІ. Депутат від "Слуги народу" вважає, що це приватний бізнес, тому законодавство не повинно поширюватися на діяльність таких видань.

Також повідомлялося, що Микита Потураєв підтвердив, що "купував і продавав пачками та сотнями" медіа і журналістів. Про це він заявив під час засідання підкомітету Ради з інформаційної та гуманітарної політики.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля как ты наконец-то правду о себе написал - " к тупому завистливому и ленивому быдлу" - это же ты, вор каптёрщик - кирзовый ворованный сапог! Без образования ( политичное соби у дупу сунь), без профессии - воровство это не профессия, цэ твоё призвание! Пердун и завистливый мудак! Ось воно як! А вот спроси тебя , дай ссылку, где я хаю простой народ - ты же сразу заткнешь свой поханий ванючий беззубый рот! Эбаный ты обормот!
Елена
Я что-то не правду написала?разве не так было?так было и ты мразь это знаешь,что в этом комментарии я написала правду.
Елена
Ушлый Луночка,не совсем хорошее,для определения хороших людей, лучше сказать грамотный и опытный, которого на мякине не проведешь и не обманешь,а Роджер всё равно нехороший человек.
Весёлый Роджер
А вот вам и пример - ответ мудака пропахандона! НИ О ЧЁМ! Ни по теме! Лишь бы сбрехнуть русофобный высер! Это гивно тут радеет о простых людях, а сам, по его же словам "исправно служит новой владе" и прославляет поддонков обокравших щирый народ! Ну не дерьмо он? Шмуля гивноторговец, а гэтих можно святыми делать? «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…» а Сеня КОНгениальный вор-3.14здюк высшей категории!
Елена
Роджер Петя твой брат по палате, только он не злобный и не психопат,как ты.
Е
Роджера покритиковали,боже какая наглость,как посмели,его высокоблагородие обиделось,ха.Еще раз дурню говорю,то что ты тупой мне это до фонаря, совсем,таких дох...уя и больше,вот то что ты подонок и мразь,вот такое я простить и спустить тебе не могу,тык простым людям относишься как к тупому завистливому и ленивому быдлу,которое де спит и видит как всё у роджеров забрать и сразу пропить,прожрать и про..рать,вот за такое отношение я тебя мой друг так "люблю",со всей душой,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Вот вам и пример сегодня! Шмуля трохи пере.рал и не стал включать бот-прогу Петр! А НАДО было АДМИНУ потереть его комменты! Щоб "знал гивно кому кланяться"!