Политикаua.interfax.com.ua8 нояб.

Повторні вибори мера Борисполя відбудуться 27 грудня - ЦВК

nk_hauz/-mldghxmslsy34xyrm6_.jpg

Повторні вибори міського голови Борисполя (Київська обл.) призначено на 27 грудня, повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

На виборах 25 жовтня перемогу здобув чинний мер Анатолій Федорчук (балотувався від партії "Наш край"). Однак він помер 28 жовтня, ще до офіційного оголошення результатів виборів, від коронавірусної хвороби COVID-19.

Таким чином, у місті повинні відбутися повторні вибори.

"Відповідно до пункту 7, частини 1 статті 280 Виборчого кодексу: ТВК ухвалює рішення про визнання виборів міського голови такими, що не відбулися, і про призначення повторних виборів, якщо особа після її обрання не отримала мандату міського голови в порядку, встановленому Кодексом, із підстав, зазначених у пункті 4 частини першої та частини четвертої статті 231 (в разі смерті)", - роз'яснила раніше голова правління громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

Наразі ЦВК оприлюднила дані про обрання 1197 голів із 1421. У 14 містах призначено повторне голосування (так званий другий тур), у Борисполі – повторні вибори.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!