Позачергова Рада збереться завтра
Политикаwww.ukrinform.ua16 марта 2020

Позачергова Рада збереться завтра

Верховна Рада збереться на позачергове засідання вранці, о 8:00, задля розгляду шести питань і ухвалення рішень щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні погоджувальної ради парламенту у понеділок, 16 березня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На позачергове засідання ВР на завтра будуть винесені лише позачергові невідкладні питання, пов'язані з врегулюванням або вирішенням питань, які виникли у зв'язку з епідемією коронавірусу", - сказав голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

За його словами, порядок денний сформують шість питань щодо розгляду й ухвалення законопроєкту стосовно протидії коронавірусу, який наразі напрацьовується на комітеті з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, щодо зміни календарного плану третьої сесії парламенту, щодо відтермінування парламентських слухань, щодо розгляду законопроєктів №2538 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров'я" та №2539 "Про зміни до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров'я за кошти державного бюджету", а також щодо розгляду законопроєкту стосовно підтримки вітчизняного бізнесу на період карантину.

Як повідомлялося, 13 березня міністр охорони здоров’я Ілля Ємець представив народним депутатам та представникам профільних відомств проєкт закону, що підвищить ефективність боротьби з коронавірусом, а також передбачає план дій при кризових ситуаціях щодо запобігань поширенню епідемії.

На засіданні погоджувальної ради в понеділок, 16 березня, представники фракцій і груп домовилися провести позачергове засідання для розгляду законопроєктів для протидії розповсюдженню коронавірусу у вівторок, 17 березня о 8:00.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ил2
Вот видишь кака ты не устойчива, или наоборот устойчива в своём негативе. Хотя и осознаешь, что это не хорошо.
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.