Представник Омбудсмена: є шанс забрати ув’язнених моряків танкеру RUTA
Политикаwww.unn.com.ua26 мая 2020

Представник Омбудсмена: є шанс забрати ув’язнених моряків танкеру RUTA

Міністерство закордонних справ домовляється про звільнення українських моряків танкеру RUTA, яких ув’язнили в Лівії. Є шанс забрати їх через пандемію і загрозу життю. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в південних областях Олександр Остапенко.

“З приводу RUTA. Є шанс забрати цих моряків. Я знаю, що буквально два дні тому говорив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба з міністром закордонних справ Лівії і підставою їх звільнення може бути якраз пандемія і загроза здоров’ю і життю людей наших, українців, які утримуються там сьогодні під вартою у Лівії… Я знаю, що лівійська сторона навіть погодилася під заставу - 21 тис. доларів за кожну особу (випустити, - ред.). Але за умов, що ця особа буде з’являтися по першій вимозі на судовий процес”, - сказав Олександр Остапенко.

Він зазначив, що внаслідок порушеної логістики це дуже важко сьогодні забезпечити.

“Я думаю, що випустять. Домовляться і треба сподіватися на краще. І наші моряки будуть у нас в Одесі”, - додав Олександр Остапенко.

Нагадаємо, ув’язнені в Лівії українські моряки оголосили голодування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А всё равно все когда-то имели общего предка,а потом уже пошли ответвления, поэтому мы все в каком-то смысле родственники,а Роджер нет,ха.
Игбун Хохлов
В Африке жили не только негры. И сарацины, и даже евреи (настоящие, не хохложиды - эти потомки хазар). Древние египтяне не были неграми. В Европе есть термин -негроафриканец. А Америка - это не только пиндостан. Чили - это тоже Америка. Нужно называть вещи своими именами. В слове "негр" нет ничего унизительного. Но в пиндостане это синоним слова "раб". А вот "украинец" - это, действительно, унизительно. Не к отдельно взятым представителям. Украина - хутор, может, пограничная застава. Но 40 млн. хуторян - это уже перебор.
Елена
А что обязательно исконное должно быть?Язык ведь живой ,он постоянно имеет свойство изменяться и заимствовать слова ,поэтому по сути,по факту не стоит зацикливаться на таких понятиях в языке как исконно,это не каноны и не константы,ха.А Украина идёт в Европу не Слава С Украиной! Исконный,ха.или нет.
Елена
А время понятие сложное,самое спорное в физике,поэтому N-количество времени идти будет,рамками ограничеваться не стоит.ха.
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".