Политикаua.interfax.com.ua18 дек.

Представник Пентагону заявив, що не має відомостей про можливе нарощування військ НАТО у Східній Європі

nk_hauz/398udvonR.jpeg

Офіційний представник Міноборони США Джон Кірбі не відповів на питання про можливе нарощування військ США та НАТО на "східному фланзі" альянсу у зв'язку із ситуацією навколо України, пославшись на відсутність у нього інформації з цього питання.

"У мене немає відомостей, щодо нової ротації та розгортання, про які я міг би сказати, маючи на увазі наших союзників з НАТО. Ми маємо значний потенціал у цьому регіоні. Частина його перебуває на постійній основі, частина - на ротаційній", - сказав він на брифінгу у Пентагоні.

Водночас він нагадав, що радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван раніше сказав, що у разі російського вторгнення в Україну та за умови, що "деякі з наших союзників з НАТО проситимуть про додаткові можливості або ротацію, ми будемо налаштовані на те, щоб позитивно це розглянути.

"Але сьогодні у мене немає відомостей про такі прохання і будь-які переміщення, щоб говорити про них", - заявив Кірбі.

Водночас він повідомив, що у Пентагоні "продовжують стежити за ситуацією в Росії та Україні".

"Але ми не бачили жодних істотних змін у розташуванні російських військ, які розташовані навколо українського кордону. Вони все ще там у великій кількості", - заявив представник Міноборони США.

💬 Последние комментарии
Штокман
Русских иногда называют белыми неграми... Но они и не белые и не негры. Мне негры больше нравятся чем русские.
Штокман
Нет негров - нет ост-балтов. Ост-балты от негров произошли. Это неудачное производное. Ты знаешь об этом?
Игбун Хохлов
Хохлы и нигеры должны знать свое место. https://s.fishki.net/upload/users/2017/08/22/385047/20f81ab58db8429366224e8d206895f3.jpg
Негритос
нет негров,нет расизма.
кипчак
Никто не может поставить под сомнение, что расцвет Украины был при Петре первом (при Мазепе). Только Мазепу за хитромудрость и то что он отправлял на стройку украинцев, за предательство и нелюбовь современников ,сделали героем Украины, а Петра клянут на чем свет стоит. Разбирться и разбираться, учить и учить историю еще только предстоит украинцам. Пока лучше всего "разбираются" в украинской истории замордованные поляками и немцами галичане, которые питали и питают ненависть к любой власти, что чужой, что своей, но у них под соусом любви каждый раз получается рзрушение Украины. А что еще им скажут со временем поляки, тоже вопрос. Все течет, все изменяется
Шериф
А проблемы шерифа не волнуют индейцев.
Шериф
Хороший ост-балт - мертвый ост-балт. И проблемы индейцев шерифа не волнуют.