Представники місцевої влади вимагають у Зеленського не допустити партизації місцевих виборів
Политикаagropolit.com06 июля 2020

Представники місцевої влади вимагають у Зеленського не допустити партизації місцевих виборів

Сільські, селищні, міські голови та депутати місцевих рад звернулися до президента України, голови Верховної Ради та народних депутатів із закликом зупинити партизацію місцевих виборів. Звернення ініційоване правлінням Всеукраїнської асоціації громад 4 липня 2020 року.

У ньому йдеться про неприпустимість запровадження партійної виборчої системи на рівні сільських/селищних рад та рад малих міст з кількістю виборців менше 50000. 

Викладено переконливі аргументи щодо того, що партизація місцевих виборів не відповідає європейським принципам і може призвести до втрати здобутків децентралізаційної реформи.

Сформульовано вимогу:

  • встановити межу для партійної виборчої системи в місцеві органи представницької влади в 50000 виборців – це дозволить зберегти мажоритарну систему для всіх громад, утворених на базі сіл, селищ та малих міст;
  • не повертати партійну виборчу систему для районних та обласних рад, які покликані відстоювати спільні інтереси громад.

Звернення відкрите для підтримки для всіх асоціацій органів місцевого самоврядування (як всеукраїнських, так і місцевих), для інших громадських об’єднань. Воно вже підтримане Асоціацією ОМС Чернівецької області Агенція розвитку громад Буковини.

Правління ВАГ закликає приєднатися до Звернення УСІХ сільських, селищних, міських голів, голів районних та обласних рад – незалежно від членства у тих чи інших асоціаціях! – ідеться у зверненні.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Все начинается с малого - сперва развешивали флаги , потом красили скамеечки ,ПОТОМ пение гимна в школе - а на выходе выйдут необандеровцы с русофобией и промытыми полностью мозгами
Луна-2
Читала в" Альтернативе".Прочла еще раз здесь .Что хочу сказать -власть должна быть СИЛЬНОЙ.И силовые структуры -тоже ..Иначе при малейшем шатании власти из стороны в сторону -все.Надо разгонять майданы сразу..ну а Лукашенко решил поиграть в демократию.вот и доигрался...Жаль страну.
Луна-2
Что-то много террористов развелось.И ВСЕ -какие-то дебильные ...что ли... Сценарий один и тот же -где разрабатывали ..У АВАКОВА ЧТО ЛИ? Сериали продолжается -где и когда новая серия.?
РКУ
Жаль Белорусов. Пусть Бацька сидит. Хотя бы понятно что хуже не будет. И воров поменьше.
Весёлый Роджер
Ой, а шой-то Шмуля не заметил эту новину: «Сын известного украинского промышленника и политика Вячеслава Богуслаева - Александр приобрел итальянский остров Галлинара в Лигурийском море.» Так цэ ж не москалюга, цэ ж свий щирый, смокчущий пидпиндос. Сало уронили – убийцам дитятков на Донбассе мало!
Весёлый Роджер
Ответа то нет до сих пор пошла уже ВТОРАЯ неделя! Сам мудак Шмуля поднял вопрос про мукомольные заводы на Украине и сам же сxoxлил от ответа! То что ты мерзавец, на котором клейма негде ставить, ты ведь знаешь что я прав, знаешь и я знаю!
Весёлый Роджер
ПНХ мудак! Хорошо тебя уделали! Вот так скоро вас всех галичанских блевотин 3.14здить на Украине будут! Почекай тварина тупая, получишь ты Шмуля в своё эбло по полной!