Прем'єр Литви спростував інформацію про постачання летальної зброї Україні
Политикаdepo.ua22 июня 2015

Прем'єр Литви спростував інформацію про постачання летальної зброї Україні

Прем'єр Литви Альгірдас Буткявічюс заявив, що ніхто з керівництва республіки не може прийняти рішень про постачання зброї Україні, поки це питання не розглянуте на засіданні Держради з оборони. Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс". "Це питання має розглядатися на засіданні Держради з оборони. Поки я не чув про те, щоб найближчим часом організувалося таке засідання. Оскільки ніхто з керівництва не може прийняти такого рішення без засідання ради", - заявив Бутквячюс журналістам, коментуючи повідомлення ЗМІ про те , що посол Литви на Україну Маріюс Януконіс заявив про плани Вільнюса постачати зброю Києву. Відповідаючи на питання про те, чи погодиться Литва на поставки зброї з сусідніми країнами, прем'єр сказав, що не може на нього відповісти. "Така політична воля є, і її публічно висловило вище керівництво Литви. Деякі кроки вже зроблено, ми продовжимо робити такі кроки, серед яких будуть і кроки в напрямку поставок зброї Україні. Детальніше говорити важко, але ми готові", - сказав Януконіс. Він додав, що литовські відомства хочуть "продемонструвати іншим країнам принцип, що Україні потрібно допомагати всіма засобами, в тому числі і військовими".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.