Прем'єр Франції балотуватиметься на посаду мера міста Гавр
Политикаwww.eurointegration.com.ua31 января 2020

Прем'єр Франції балотуватиметься на посаду мера міста Гавр

Прем'єр-міністр Франції Едуард Філіп братиме участь в місцевих виборах в північному портовому місті Гавр.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

"Я вирішив стати кандидатом на виборах мера в Гаврі", - сказав Філіп, додавши, що він як і раніше буде прагнути залишитися на чолі уряду, якщо його підтримає президент Еммануель Макрон.

Філіп вже був мером Гавра до призначення прем'єр-міністром. Якщо він переможе на муніципальних виборах в березні, то йому доведеться вибирати між двома посадами.

На думку французьких ЗМІ, Філіп в разі перемоги на виборах одразу піде у відставку, щоб дозволити муніципальній раді вибрати нового очільника - він запропонує ім'я нинішнього мера Жана-Батіста Гастіно. Останній буде головувати до того дня, поки Філіп не піде з поста прем'єра.

Інші міністри уряду відмовилися від планів брати участь в місцевих виборах в березні, щоб уникнути втрати своїх міністерських постів.

Французький закон не забороняє займати як міністерський пост, так і пост мера, але сам Філіп раніше уточнив правила для свого уряду: міністри, обрані мерами, повинні будуть піти, хоча вони можуть обіймати посади міських радників.

Раніше цього тижня три міністри зняли свої кандидатури, два з них на прохання Макрона.

У четвер міністр сільського господарства Дідьє Гійом і державний секретар Жан-Батист Лемуан, що відповідає за торгівлю і туризм, вийшли з кампанії в південному місті Біарріц.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Это прогресс.
---------
Если собаке нечем занятся она я..ца лижет.
Віктор
Що це за сайт ватний? Це ж треба таку дурницю писати.
Елена
Мерзенна висимка то кино хорошее,повесили злодейку,по решению суда между прочим,а сами то смертельно раненые были,поэтому ты на их роль днище не подходишь,потому что по природе своей ты рисковать не будешь,стуканешь за вознаграждение,то да,и то анонимно чтобы друзья сданного тобой про тебя не дай Бог не узнали,а то и не успеешь по Шенгену потратить эти так вожделенные тобой деньги,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! Летающий Объект козлоослик умный мужик это ты верно сказал,но ты ине мужик,и не умный,ты жадное и трусливое создание,ха.падаль.
Елена
Роджеру это не рассказывай,к то быстро станешь врагом,но того уже не будет,в Европе социальной защиты много,а здесь Роджер-дно,ха.Слава Украине!
Елена
Ты днище,днище человеческое,была у меня подруга,переехала 15 лет назад в другой город,так вот вышла замуж в во второй половине 90-х годов и родила ребенка,пока дома сидела муж её идя на работу даже палку колбасы в холодильнике линейкой мерял в сантиметрах чтобы лишнего не дай бог не отрезала и так всё ,такой вот муженёк как Роджер ,это днище был у неё, разошлась с ним ,вышла за нормального мужика и счастлива была очень,что от такого ушла,аки Роджер жмот,а на себя тоо муж не особо то и жалел,ты днище МРАЗЬ, всё таки я людей в большинстве случаев точно определяю ,кто есть кто.ты ещё и трус.,не человек ты Роджер,нет,падаль.
Весёлый Роджер
Ильюхин2, ты умный мужик - ты всё понял! Я попал в точку? А какая реакция, пора замахиваться на товарища, на Шекспира! Почти что -... молился ли ты на ночь бедный Йорик? :-))