Прем'єр Хорватії запросив Зеленського в гості
Политикаwww.unn.com.ua17 июля 2020

Прем'єр Хорватії запросив Зеленського в гості

У вівторок, 14 липня, відбулася телефонна розмова між Президентом України Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем. Про це в коментарі УНН повідомив почесний консул України в Хорватії Івиця Пирич.

За словами співрозмовника, спілкування пройшло в дуже дружній тональності.

Прем'єр-міністр Андрій Пленкович підтвердив, що Хорватія продовжить своє сприяння Україні на її європейському шляху і що він хотів би використовувати наявний у його країни досвід, щоб допомогти в процесі досягнення миру і мирної реінтеграції на південному сході України.

Також Пленкович закликав українські компанії ще активніше скористатися географічним положенням Хорватії для виходу на ринки Європейського Союзу. Зокрема, взаємного співробітництва в галузі суднобудування, енергетики та інших секторах, що викликають взаємний інтерес. З іншого боку, він пообіцяв повну підтримку очолюваного ним уряду Хорватії в підтримці інвестиційних планів щодо України.

Зеленський, в свою чергу подякував, за велику допомогу Хорватії в просуванні українських інтеграційних намірів в ЄС, зазначивши, що є всі передумови для успішної реалізації великих планів в економічній і культурно-соціальної областях.

Голова кабінету міністрів Хорватії запросив Президента України відвідати з офіційним візитом Хорватію.

Раніше Зеленський висловив подяку прем'єр-міністру Хорватії Андрію Пленковичу за розуміння необхідності переглянути умови для українських туристів, введені у зв'язку з COVID-19 і назвав країну "магнітом" для українських туристів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Нет диагноза от психиатра и не было никогда,там всё в норме,я надеюсь, понимаю что не молодею,а значит и угасание мыслительных процессов может быть,все под богом ходим, ничего гарантировать нельзя.
Елена
Я Роджер не психиатр,не врач и не медсестра,но сдаётся мне что ты не в себе, серьёзно,ну всё время цитаты вставлешь, наверное, может быть ты человек со справкой,не хочу тебя оскорблять или обидеть,но по суди сам,от Петра который здесь,если это не программа какая-то,то ты такой же больной.
Весёлый Роджер
Ну да мне виднее - ты же у нас пердун мудак переодетый в дивчину, а не я! Это уже все видят! Ты с ответом не тяни! Тебе ещё про мукомольные заводы отвечать! Я ответа про мукомольные заводы - уже 2 неделю! Ты сам поднял тему и слинял! Ты шизофреник Шмуля, у тебя какой диагноз?
Весёлый Роджер
Да чего уж тут не писать - если грамотно и по делу! Пусть все видят и читают, что не Я один такого мудака примечаю! Тоже мне тут "дивчина тугодне" в розовых труселях, пердун примитивный, срань злобнозавистливая!
Елена
Не знаю, тебе виднее.,ты у нас алкаш,а не я.
Весёлый Роджер
Так все алкаши оправдываются, когда пережрут фунфыриков! А ещё, они всегда звиздят шо тильки именно им алкоголь необходим!
Елена
Уже чужие цитаты начал писать ,не мои, болезнь усугубляется, прогрессирует, печально, очень.