Политикаstopcor.orgFeb 7

Президент Зеленський запевнив, що перевиборів до ВРУ не буде

nk_hauz/-m-radfjnzpjpxrv5nvw.jpg

Зеленський спростував перевибори до Верховної Ради, y разі зменшення кількості депутатів до 300.

У цьому запевнив Президент України Володимир Зеленський під час засідання фракції «Слуга народу». На засіданні фракції Зеленський заспокоював депутатів щодо скорочення депутатів. Президент запевняв фракцію, що скорочення депутатів робиться не під дострокові вибори. Зеленський прямим текстом сказав, що не збирається розпускати Раду – мовляв, у цьому немає сенсу, тому що в наступному парламенті «Слуги народу» вже не зможуть самостійно сформувати більшість.

Нагадаємо, 4 лютого Парламент схвалив у першому читанні проект закону № 1017 про внесення змін до статей 76 та 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи). Конституційний суд України вцілому визнав конституційним законопроект №1017. У рішенні Конституційного Суду також зазначається, що зміни необхідно внести також до низки інших статей, де йдеться про кількість депутатів.

💬 Последние комментарии
е
Так,мвыходи меняй президента)) ты ж народ)))..типа джерело владыка)))
Законник
"Ой, чий то кінь стоїть, що сива гривонька? Сподобалась менв тая дівчинонька...
Законник
Ні. Мені геть нічого не подобається. І ти мені також не подобаєшся.
е
Ага, а сейчас всеминравятся ценыина все, тарифы, развал промышленности, образования, науки??? Так по твоему???
е
Тот же вопрос к тебе по Пороху, только там еще и уголовщина с подделкой документов и бегством по ним из страны...СБЕЖАЛ от своего народа и выполнения своих обязанностей, ведь так по твоему?))) и? Че ж такие как ты его не сместили? Он же сам себя сверг))))) это ведь ТВОЯ формулировка причины по которой был переворот))))
е
Мощный копипаст))) Порох по липовым документам СБЕЖАЛ из страны и это ФАКТ!!! порох такую же присягу принимал и??? Конституцию нарушил, на часть своего населения наплевал, , и? За что он ответил?
Каменяр
А покажи документ, що Янукович не вчинив прогул 5 днів підряд без лікарняного.... у випадку прогулу понад 2 дні - звільнення без вихідної допомоги....