Политикаwww.unn.com.uaOct 13

Президента Туреччини знову очікують у Києві на початку наступного року

nk_hauz/dXVEQeD7g.jpeg

На початку наступного року у Києві має відбутись засідання Стратегічної ради України та Туреччини, на якій головуватимуть президенти двох країн. Про це на брифінгу в середу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Цитата

“Ми зустрічались з міністром (закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу — ред.) аби підготувати наступну зустріч наших президентів у форматі Ради стратегічного партнерства. Україна і Туреччина і надалі зміцнюватимуть стратегічне партнерство”, — зазначив Кулеба.

“Стратегічна рада високого рівня під головуванням президентів України та Туреччини відбудеться на початку наступного року. Цього разу зустріч пройде у Києві”, — повідомив він.

Деталі

Міністр зазначив, що до кінця поточного року пройде засідання спільної комісії з торгівельно-економічного співробітництва двох країн.

Окремо він повідомив про домовленість провести в грудні 2021 року у Туреччині засідання “квадриги”, де будуть обговорюватись ключові військово-політичні питання нашої взаємодії.

За словами Кулеби, серед регіональних альянсів та нових міжнародних форматів України саме “квадрига” з Туреччиною має найбільш яскраво виражений безпековий вимір.

Нагадаємо

Минулого року стартували засідання за формулою “Квадрига” — між главами оборонних і зовнішньополітичних відомств України і Туреччини.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....
Коля
С головой не все точно!!!! Убогая дура!!!
тость
все революции мутили активисты-евреи. разделяй и властвуй - основа бизнеса-власти.
Сэдий Пэдро
Наша компания пропонуэ знижку на видпочинок та оздоровлення 90% для украйинцив !!!