Политикаwww.eurointegration.com.ua17 янв.

Президентом Греції вперше може стати жінка

nk_hauz/-lyji4elz3hossrfevze.jpg

Прем'єр-міністр Греції у середу, 15 січня, номінував на пост президента країни суддю Екатерині Сакелларопулу, яка може стати першою жінкою на цій посаді.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Сакелларопулу сьогодні очолює Верховний адміністративний суд (Державну раду). Свого часу вона була першою жінкою на цьому посту. Вона стала відомою завдяки своїм судовим висновкам щодо питань із захисту довкілля.

Конституція Греції передбачає три тури голосування на виборах нового президента. У третьому турі потрібно 180 голосів депутатів 300-місного парламенту. Якщо в третьому турі не набереться необхідна більшість, то є ще один раунд голосування, для якого потрібна більшість у 151 голос. Можливий і ще один тур, для якого необхідна проста більшість.

Очікується, що Сакелларопулу буде обрана наприкінці лютого широкою більшістю голосів у парламенті.

Зараз є кілька можливих кандидатів, які можуть скласти конкуренцію Сакелларопулу. Серед них - колишній єврокомісар з морських питань та рибного господарства Марія Даманакі, а також інші соціалістичні політики.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А я бы шмальнул! Ну так, для профилактики чисто, нему у дупу солью крупной! Щоб лучше думувал, коди скакал!
Весёлый Роджер
ОЙ лятили гуси ... :-)) "ой летіли дикі гуси ой летіли у неділю дощову пало пір’я на подвір’я закотилось, як повір’я у траву.."
ЛУНА -2
Горбатый не лепи горбатого ...))) зДЕСЬ ТАКИМ КАК ТЫ НЕ МЕСТО....Иди на Цензор - там тебе рады будут примут с распростертыми обьятиями.
Весёлый Роджер
Давай про компутеры побалакаем? Ну давай! Ты битом байты забиваешь коди по улицам гуляешь? Ты за тисипи чи за юдипи чи за пипи? Що сразу всрался з переляку и хвост повис як у шелудивой собаки!
Весёлый Роджер
Ну хорошо, бизнесмен ты хренов - хорошо! Писли победы над москалями куплю тоби цукерку! Ну хорошо - две цукерки! Согласен? Тоди гони карту - да побыстрее! Не то, ненароком, диду Шмуля снова придёт и весь тут форум щирым гивном засрёт!
Весёлый Роджер
Ты що там - сдурел чи з глузду з'їхал? Как это, шо у самого Хероя Украины - шляхтского жида Штефана и нима ученья? Ты думувай - коди брешишь такое! Я тебе могу сотни ссылок бросить - с речами ваших депутатов и других пиСдунов - щирых дегенератов - со словами ... "ученье Бандеры"!
Горбатый
Дай... А ты мне что? Я тебе много дал, а ты мне - ничего. Только словесный понос.