ПРЕЗИДЕНТСЬКІ АМБІЦІЇ: ТИМОШЕНКО, ГРИЦЕНКО І ВАКАРЧУК ВІДПОВІЛИ НА ГОСТРІ ЗАПИТАННЯ БРИТАНСЬКОГО ТЕЛЕВЕДУЧОГО

16.09.2018 19:34 tsn.ua
Українські політики вкотре продемонстрували вміння уникати не корисних їм відповідей.
Гриценко поскаржився, що "всі олігархічні центральні телеканали" на кілька років для нього були вимкнені. "В Україні близько 400 політичних партій. Це клініка. Попри це, ми другі", - заявив він.
Музикант Святослав Вакарчук минулий рік провів в університеті у Стенфорді, вивчаючи лідерство та управління державою. Тож питання, чи має він намір перейти до практики, напрошувалося саме по собі. "Ви знаєте, назва конференції YES з англійської перекладається "так". Але не чекайте від мене у зв’язку із цим гучних політичних заяв", - ухильно відповів він.
Разом із тим Вакарчук розкритикував точку зору, що співакам не місце в політиці. "Часто я чую від політиків, від їхніх експертів "Хай музиканти співають, а політики займаються політикою". Але 27 років ці політики займаються політикою, і що ми бачимо? Яке слово у вас найбільш напрошується, яка асоціація? Що роблять політики? Крадуть. Тобто хай співаки співають, а ми будем красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Скажіть, що мені в такій ситуації робити?", - запитав він.
Сакур поставив з десяток запитань, які зводилися до одного: чи балотуватиметься Вакарчук у президенти. У хід ішли компліменти, спроби взяти на слабо, навідні питання і врешті – пряме, в лоб: "Коли ви збираєтеся сказати нам, коли ви будете готові вирішити, чи балотуватиметеся у президенти? Коли ви скажете?". Однак Вакарчук уперто ухилявся від відповіді і пояснив, чому. "Одна річ, яку я люблю з мого рок-н-рольного чи шоу-бізнесового досвіду, насправді небагато я люблю – це здатність тримати інтригу", - заявив він.

Комментарии

Добавить комментарий