Прикарпатський нардеп Василь Вірастюк розповів, що робитиме в Раді
Политикаversii.if.ua15 июня 2021

Прикарпатський нардеп Василь Вірастюк розповів, що робитиме в Раді

Народний депутат від “Слуги Народу” Василь Вірастюк планує працювати у комітеті соцполітики і захисту прав ветеранів та подавати законопроєкти щодо розвитку галузі спортивної реабілітації ветеранів АТО/ООС, пишуть Версії з посиланням на УП.

Джерело: Вірастюк на брифінгу у Верховній Раді 15 червня, цитує пресслужба “Слуги народу“.

Деталі: Нардеп відзначив, що близько знайомий з цією галуззю, адже декілька років залучений до тренувального процесу та спортивної реабілітації наших ветеранів. Серед своїх перших кроків Вірастюк назвав законопроєкти щодо спортивної реабілітації ветеранів.

Пряма мова: “Велика кількість ветеранів страждає на посттравматичний стресовий розлад. І найкращий спосіб подолати його є фізична культура і спорт. З 2019-го я залучений до цього і на сьогодні є одним із тренерів збірної команди, що візьме участь у міжнародних змаганнях у США у вересні. Це змагання для поранених ветеранів, які отримали ушкодження внаслідок бойових дій”.

Нагадаємо, сьогодні прикарпатський нардеп Василь Вірастюк складав присягу народного депутата.

Що передувало: Визнаний обраним на проміжних виборах на в окрузі №87 від партії “Слуга народу” стронгмен Василь Вірастюк склав присягу народного депутата України під вигуки “Ганьба”.

Передісторія:

28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду.

4 квітня на окрузі №87 завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати, силач і висуванець “Слуги народу” Василь Вірастюк обійшов Олександра Шевченка на 749 голосів: Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців.

Шевченко вирішив захищати свій результат у суді.

22 квітня ЦВК офіційно визнала Вірастюка переможцем.

Верховний суд спочатку визнав протиправним та скасував протокол Центральної виборчої комісії, яким Вірастюка було визнано переможцем в окрузі 87 на Івано-Франківщині, але згодом визнав перемогу Вірастюка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.