Политикаwww.ukrinform.uaFeb 13

Пристайко обговорив з єврокомісаром інтеграцію України з ЄС

nk_hauz/-m-vwru5ysxgmg-5ispy.jpg

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко зустрівся з Комісаром ЄС з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї.

Про це інформує пресслужба МЗС.

“12 лютого міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з Комісаром ЄС з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї. Візит до України став першим з часу призначення нового складу Європейської Комісії, який профільний Єврокомісар здійснив до регіону сусідства ЄС”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що член Європейської Комісії наголосив на пріоритетній увазі, яку новий склад Єврокомісії приділяє відносинам з Україною.

“Олівер Варгеї позитивно відзначив прогрес України на шляху реформ та заявив про налаштованість ЄС сприяти зростанню економіки України, посиленню її стійкості до викликів, зокрема зовнішнього характеру, розвитку інвестиційного потенціалу та створенню нових робочих місць”, - зазначають у МЗС.

Як зазначив Варгеї, його план на посаді Єврокомісара – вивести відносини України та ЄС на якісно новий рівень.

Пристайко наголосив на прагненні України наситити порядок денний України та ЄС новими амбітними і конкретними проєктами, які безпосередньо відчуватимуть українські громадяни та бізнес.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання подальшої інтеграції України з ЄС, зокрема у секторальній та торговельно-економічній сферах, а також продовження підтримки Євросоюзом процесу реформ у нашій державі. Зокрема, були скоординовані подальші кроки у напрямку укладення Угоди про спільний авіаційний простір, Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, модернізації ПВЗВТ та поглиблення митного співробітництва.

Комісар ЄС запевнив у безумовній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України та зусиль щодо встановлення миру на Донбасі.

💬 Последние комментарии
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.