Политикаwww.unn.com.uaFeb 25

Пристайко провів низку двосторонніх зустрічей в Женеві

nk_hauz/-m0snw1lt6bi42x2rx2d.jpg

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час візиту в Женеву виступив на засіданні Ради ООН з прав людини, а також зустрівся з низкою закордонних політиків.

Так, в Женеві Пристайко провів зустріч з міністром закордонних справ Фінляндії Пеккою Хаавісто.

"Радий знову зустрітися з моїм фінським колегою Пеккою Хаавісто в Женеві і обговорити актуальні питання нашої двосторонньої співпраці. Скористався цією можливістю, щоб подякувати Фінляндії за її незмінну підтримку і солідарність з Україною на Генеральній Асамблеї ООН", - написав він у Twitter.

Також глава зовнішньополітичного відомства України відновив політичний діалог міністерського рівня між Україною та Ісландією.

"Була чудова зустріч з міністром закордонних справ Ісландії Гудлаугуром Тор, яка поновила українсько-ісландський політичний діалог і зближує наші країни. Дякуємо за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, а також за постійну узгодженість санкцій політики щодо Росії", - розповів міністр про зустріч.

Крім того, на полях Ради Пристайко провів зустріч з Верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді, подякувавши останньому за активну діяльність в Україні.

"Отримав запевнення в подальшому залученні до реагування на існуючі гуманітарні виклики в нашій країні. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців продовжить надавати необхідну допомогу переміщеним особам і експертну допомогу у вдосконаленні нормативно-правової бази щодо захисту окремих категорій осіб", - додав глава МЗС в соцмережі.

Виступаючи на засіданні, міністр привернув увагу делегацій до грубих порушень прав і основних свобод людини, які здійснює російська окупаційна влада на українських територіях, закривши до них доступ для міжнародних моніторингових механізмів, і закликав Раду, правозахисні механізми ООН і міжнародне співтовариство в цілому зміцнити зусилля з метою припинення цих порушень і звільнення незаконно ув'язнених окупаційною владою українців.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в суботу ввечері провів нараду послів України з усіх країн Північної і Південної Америки.

💬 Последние комментарии
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.
наблюдатель
«От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем; глупого, когда он досыта ест хлеб; позорную женщину, когда она выходит замуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей» (Притч. 30, 21). ... «Горе тебе, земля, когда царь твой отрок, и когда князья твои едят рано!» (Еккл. 10, 16).
наблюдатель
«От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем; глупого, когда он досыта ест хлеб; позорную женщину, когда она выходит замуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей» (Притч. 30, 21). ... «Горе тебе, земля, когда царь твой отрок, и когда князья твои едят рано!» (Еккл. 10, 16).
Сгущенное молоко
А Эрик Кох любил охоту. Охоту на украинцев.
Макс
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).