Про що говорили президенти України та США: Єрмак розповів деталі
Политикаwww.ukrinform.ua02 апреля 2021

Про що говорили президенти України та США: Єрмак розповів деталі

Президент Байден підтримує Україну в усьому, а його команда високо цінує все, що робить Президент Зеленський в питаннях реформування країни.

Про це у Фейсбуці написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, коментуючи телефонну розмову між Зеленським та Байденом.

"Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із Президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом. Президент Байден підтримує Україну в усьому, а його команда високо цінує все, що робить Президент Зеленський у питаннях реформування країни", - повідомив Єрмак.

За його словами, Джо Байден додав, що чекає можливості знову відвідати Україну, а також згадав свій виступ в українському парламенті.

"До речі, відповідаючи на запитання журналістів, я зовсім нещодавно казав, що дзвінок відбудеться найближчим часом. Так і сталось. Бажаю продуктивного дня опонентам, яким тепер доведеться вигадувати нові теорії змови і розганяти fake news", - наголосив Єрмак.

Він також повідомив, що у вівторок представить нового керівника Центру протидії дезінформації Поліну Лисенко, яку сьогодні, 2 квітня, призначив на посаду Президент Зеленський. "У вівторок я представлю нового керівника Центру протидії дезінформації Поліну Лисенко представникам дипломатичних місій в Україні, а також експертам та громадським діячам у сфері медіа. Поліна розповість про стратегію роботи Центру", - повідомив глава Офісу Президента.

Як повідомляв Укрінформ, розмова Джо Байдена й Володимира Зеленського відбулася в п’ятницю. За інформацією ЗМІ, вона тривала щонайменше 30-40 хвилин.

Написать комментарий