Проєкт генплану Києва готовий на 99%. Коли почнуться громадські слухання
Политикаbigkyiv.com.ua09 ноября 2020

Проєкт генплану Києва готовий на 99%. Коли почнуться громадські слухання

Під час розробки команда співпрацювала з архітекторами з Лейпцига, експертами Ради Європи, Світового банку та Спілкою архітекторів України. Наприкінці листопада проєкт відкриють для суспільного обговорення.

Про це розповів голова “Київгенплану” Сергій Броневицький в ефірі радіо “Громадське”.

“З березня проєкт генплану у нас на сайті. Фактично ми вже розпочали неформальні громадські слухання. До нас надійшли сотні зауважень киян. Ми розглядаємо усі, без виключення, відповідаємо на усі. Не потрібно чекати офіційних слухань, можна надсилати рекомендації через сайт”, — розповів начальник комунальної організації.

За словами чиновника, розрахункові показники чинного генплану закінчуються наприкінці цього року.

“За законом генплан потрібно оновлювати щоп’ять років. Генплан міста Києва не оновлювався вже 20 років. Генплан передбачав 2,6 млн населення на 2020 рік, а у нас вже понад 3 млн населення. За ним неможливо планувати ні розвиток місцевої інфраструктури, ні транспорту тощо”, — пояснив Сергій Броневицький.

Голова “Київгенплану” сподівається, що весною наступного року Київ буде вже з новим генеральним планом. Він додав, що площа зелених зон збільшилась на 2,3 тисячі га у порівнянні з чинним генпланом.

Як повідомлялось раніше, новий генплан налічував більше 100 томів цього документу. Найскладніші розділи вже підготували та погодили з відповідними міністерствами.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Сало
    09 ноября 2020
    Эх... Был такой город...((
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Как не нападала Россия не не на кого ,а Финляндия?С моей точки зрения правильно сделала,отодвинула границу от Ленинграда,это потом его и спасло от оккупации,а Яценюк говорил что Россия напала на Украину ,а потом и на Германию, оккупировала их ,ха,Сеня мерзавец,такой де как и Роджер,и тот который здесь про немцев вспомнил, три мерзавца,.А Украина самая лучшая страна в мире.
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанулся. Причем здесь немецкие зольдаты? Гитлеровская Хермания тогда напала на СССР. Россия ни на кого не нападала. Более того, Россия до сих пор выполняет укропские военные заказы.
е
Ну так такие как ты на майдане кричали Европа-Европа и где она, где рынок сбыта для этого маленького предприятия? Вы его обеспечили? С Россией порвали, а дальше что? Че то ты на Порошенко бочку не катил за его фабрики в России..а в чем собственно разница?
Ку-ку
Особливо статевi.
Ну и весь мир с ними
Молчание биомассы - знак согласия. Нэхай кушають! Воны цэ блюдо замовылы!
молодь ua
под какой суд отдать? сЩя, Уесь или Обесе?
гость
Поправочка: видимо, власть решила уже до 1 января НЕ победить коронавирус, а победить опостылевшее ей население. Нет "биомассы", "нищебродов" - нет проблем.
Авторские статьи