Политика24tv.ua5 мар.

Прокуратура заявила про затягування: Насіров може стати і просто вийти з зали суду

Якщо суд не встигне до 23:50 5 березня обрати запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, то він може втекти з країни.

Таку думку висловив прокурор САП Андрій Паров. Наразі чекаємо на розгляд заяви про відвід іншим суддею цього суду. Після чого, сподіваюсь, буде засідання продовжено, оскільки в нас залишилося вкрай мало часу з урахуванням того як ведеться засідання, як виступають захисники. Їх 9 осіб – кожна репліка 5 хвилин, тому ми дуже обмежені в часі. Сподіваємося, що розгляд відводу відбудеться якнайшвидше, – сказав прокурор. На запитання журналіста, що буде, коли справу затягнуть і не встигнуть обрати запобіжний захід, він відповів: "Пан Насіров може стати і просто вийти з зали". Ми не маємо права будь-якого процесуального примусу після того як сплине граничний строк затримання 72 години. Навіть при складанні нової підозри повторне затримання по одному й тому ж кримінальному провадженні без ухвали слідчого судді не допускається, – пояснив Паров. За словами прокурора, граничний строк затримання Насірова закінчиться 5 березня о 23:50. Він зазначив, що далі процесуальний примус щодо явки Насірова на засідання застосовуватися не може, а на засідання суду він може просто не з’являтися. Насіров може не з’являтися, після чого, відповідно до законодавства, можливо винесення ухвали про його привід. Якщо він не з’явиться і не виконано буде ухвалу про привід, тоді, можливо, буде винесено ухвалу про дозвіл на його затримання з метою приводу. Але це займе надто багато часу і, як свідчить практика кримінальних проваджень проти високопосадовців, на той час вони вже бувають як правило поза межами досягнення українських правоохоронних органів, – додав Паров. Нагадаємо, засідання щодо обрання запобіжного заходу Насірову було призначене на 19:00 4 березня. Втім спершу приміщення, де мало відбутися засідання, начебто "замінували", проте повідомлення виявилося хибним. Близько 21:30 суд все-таки почав роботу, проте адвокати Насірова наполягли на тому, що їхній підзахисний кволий та потребує переміщення у лікарню. Судді вирішили перенести засідання.

Засідання відновилося вранці, 5 березня. Суд відмовив адвокатам Насірова у клопотанні про перенесення засідання та долучив до справи довідки лікарів, які доводили, що голова ДФС може барти участь у засіданні. Адвокати Насірова заявили клопотання про відвід судді.

💬 Последние комментарии
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.