Пропозицій щодо доукомплектування Уряду наразі немає – спікер
Политикаwww.ukrinform.ua19 мая 2020

Пропозицій щодо доукомплектування Уряду наразі немає – спікер

Пропозицій щодо доукомплектування Кабінету міністрів, у якому низка посад залишаються вакантними, на сьогодні немає.

Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Станом на сьогодні пропозицій від коаліції, які б були надіслані Прем’єр-міністру України, і подання від Прем’єр-міністра до Верховної Ради не заходило. Це відкрита інформація. Щойно така інформація з’являється, вона відразу публікується на сайті Верховної Ради України. Станом на сьогодні таких пропозицій немає", – зазначив спікер.

За його інформацією, був обраний "додатковий шлях щодо випробувального терміну для тих чи інших посадовців, щодо тих чи інших міністрів".

Водночас Разумков наголосив, що з юридичного погляду Кабінет міністрів є правомочним, оскільки понад дві третини міністрів призначені та виконують свої обов’язки.

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня Верховна Рада України затвердила склад нового Кабінету міністрів, який представив новий Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Наразі в уряді залишаються вакантними посади міністрів культури та інформаційної політики, енергетики та захисту довкілля, освіти та науки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
так и да...
мм
Уже не знают как шкуру содрать...((
Игбун Хохлов
Был нулевой, потом упал. Наверное, разбирать, построенное при совке, начали. Сала декоммунизации!
чяч
Этот человек был министром иностранных дел Украины? ))) Кто его взял из очистки?
мм
Дайте уже ему кто-нибудь седуксен или укол галоперидола!
Весёлый Роджер
Ой, таки е одна такая «мыша» тут у нас на форуме, оно 3.14здит не спеша! Это он и его родственники и по3.14здили усё зерно, а на москалей списали. Это традиция такая е у щирой массе: «Мешок государству, а десять у хату – щоб житти як запизденцы бохато!» Вот так прапор Шмуля_Елена хандон, а ныне хунтовский пропахандон, так и жил всегда! А виноваты у него оказались, вы не поверите, Горбачь да Эльцин, шо не дали з3.14здошить добрэ, а тильки трохи, ну пару вагонов, но цэ ж крохи! Вот жешь падлюки!
Весёлый Роджер
Луночка привет! Да сильно, но ... очень даже трагично! Я затрудняюсь в эмоциональной оценке. Да красиво, но ужасно трагично ...