Рада дозволила затримання та арешт голови апеляційного суду Чернушенка
Политикаzik.ua30 июня 2015

Рада дозволила затримання та арешт голови апеляційного суду Чернушенка

Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт голови апеляційного суду Антона Чернушенка. За рішення про затримання Чернушенка проголосували 276 депутатів, повідомляє Українська правда. За надання згоди на арешт проголосували 273 депутатів. Жодного голосу не дав Опозиційний блок. Під час голосування голова апеляційного суду Антон Чернушенко присутнім не був, попри те, що його запрошували. Так, голова регламентного комітету Руслан Князевич, доповідаючи про рішення профільного комітету зазначив, що «те, що він Чернушенко не виявив бажання бути присутнім ні на комітети, ні зараз у сесійній залі, не може бути перешкодою, ні рішенню комітету, ні сесійній залі». Голова Верховного Суду Ярослав Романюк, представляючи подання, зазначив, що Чернушенко впродовж тривалого проміжку часу з осені 2014 до червня 2015 року отримував смс-повідомлення та давав вказівки про втручання у роботу автоматизованої системи документообігу. Обставини, що дають підстави обґрунтовано підозрювати Чернушенка у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень, підтверджуються зібраними у справі доказами: протоколами обшуку, слідчим експеріме5нтом, оглядом серверів, протоколами допиту свідків. Представники майже всіх фракцій Верховної Ради заявили, що підтримають рішення про надання дозволу на затримання і арешт Чернушенка. У свою чергу представник фракції «Опозиційний блок» Дмитро Шпенов назвав голосування «тиском на суд» і «підривом довіри до суддівського корпусу».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Елена с большой буквы, Луночка надо писать,не культурно так,не тактично.,нет уважения к собеседнику,а это плохо.
Луна-2
Нет они разные - елена и Роджер ...
Елена
Говорит и показывает МОДРАТОР, В начале было Сло́во,а появился Роджер,ибо он есть Зло,Зло вредное,Зло ехидной юе, завистливое и жадное, жадина говядина соленый огурец,никто его не кушает, никто его не ест.
Луна-2
Можно вопрос -а с чего вы взяли это ?На сайте я достаточно давно - сперва появилась ЕЛЕНА А УЖ ПОТОМ рОДЖЕР Роджера( а так получилось я знаю, немноого лично) .-ЗНАЮ ПОЧЕМУ ОН ВЗЯЛ ПСЕВДОНИМ..Он- человек многое повидавший, видевший мир страны Европы.-Елена - здесь сложней- она не образована - образование у нее школа .... и она появилась повторюсь, раньше Роджера ..Вы, как хотите, но это обвинение - можно проверить у модератора...если конечно, он скажет .
Елена
Низкий поклон врачам и всем медработникам,они молодцы.
ость
Брехня, врач в полУклинике, на приеме получает аж 6 тысяч, без налогов 4.5.
Елена
То Луночка театральная игра, актёр он у нас,не узнает его в гриме., Сергей Бондарчук? нет, Юрий Никулин?нет, Иннокентий Смоктуновский,