Рада ЄС затвердила висновки про політику Східного партнерства на період після 2020
Политикаua.interfax.com.ua12 мая 2020

Рада ЄС затвердила висновки про політику Східного партнерства на період після 2020

Рада ЄС затвердила висновки про політику Східного партнерства на період після 2020 року, підтвердивши її "стратегічне значення і відданість створенню спільної зони загальної демократії, процвітання і стабільності".

Про це йдеться в прес-релізі, поширеному в понеділок прес-службою Ради ЄС.

"Сьогоднішні висновки Ради підтверджують висновки Європейської Ради від 20 червня 2019 року, яка ознаменувала 10-ту річницю Східного партнерства, і спільне повідомлення "Політика Східного партнерства на період після 2020 року: зміцнення стійкості - Східне партнерство, яке принесе результати для всіх" від 18 березня 2020 року", - наголошується в прес-релізі.

Зокрема, в своїх висновках Рада вітає "значні досягнення Східного партнерства сьогодні і підтверджує свій підхід, заснований на стимулюванні і умовах, як засіб заохочення країн Східного партнерства до продовження реформ і нарощування зусиль в цьому напрямі". "Рада підтверджує, що нинішня політична основа, включно з "20 результатів до 2020 року", діє і приносить відчутні результати і користь людям. Рада також підкреслює важливість майбутнього Східного партнерства як більш стратегічної, амбітної, гнучкої і всеосяжної основи для співробітництва, що дозволяє учасникам спільно вирішувати загальні і глобальні завдання в широкому спектрі галузей, особливо в нинішній безпрецедентній ситуації, викликаній пандемією COVID-19", - деталізується в повідомленні.

Також у висновках міститься "наполегливий заклик до відновлення прихильності основам Східного партнерства", до яких Рада ЄС відносить демократію, права людини, верховенство права, ефективне управління і успішну антикорупційну політику, а також економічні реформи, проблеми довкілля, клімат, енергетику, цифрову трансформацію і інвестиції в людей.

"Рада з нетерпінням чекає наступного саміту Східного партнерства, на якому, як очікується, будуть розглянуті результати, досягнуті з часу проведення останньої зустрічі на вищому рівні в 2017 році, схвалені довгострокові політичні цілі і намічені шляхи подальшого зміцнення і поглиблення співробітництва, а також буде дано мандат на підготовчу роботу над наступним поколінням результатів після 2020 року", - зазначили в Раді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!