Рада хоче забрати у Кабміну право призначати і звільняти главу НАЗК
Политикаwww.depo.ua18 марта 2021

Рада хоче забрати у Кабміну право призначати і звільняти главу НАЗК

Комітет парламенту з питань регламенту пропонує народним депутатам позбавити уряд права призначати та звільняти з посади главу Національного агентства з питань запобігання корупції

Комітет розглянув відповідний законопроект №4329. Ним передбачається надати НАЗК повноваження органу державної влади зі спеціальним статусом, зокрема зробити його підпорядкованим та підзвітним народу України.

"З огляду на те, що представниками інтересів народу України є народні депутати, проектом пропонується надати Верховній Раді після проведення відкритого конкурсу повноваження з призначення та звільнення голови НАЗК", – повідомили в комітеті. 

Також пропонується уповноважити парламент на формування половини складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду глави Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім цього, Верховній Раді хочуть надати право проводити конкурсу для створення Громадської ради, також здійснювати контроль над діяльністю НАЗК.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року на погодження до Національного агентства із питань запобігання корупції надійшло шість антикорупційних програм державних органів.

Зазначимо, що Антикорупційна програма органу влади є третім за рівнем засадничим документом антикорупційного спрямування після Антикорупційної стратегії та державної програми з її виконання. Вона визначає засади загальної відомчої політики щодо запобігання і протидії корупції та спрямована на управління корупційними ризиками у діяльності конкретного органу влади.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Герои Крут, Арсен Борисович, и рядом с нами не стояли!
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!