Политикаvechirniykiev.com.uaDec 23

Рада може дозволити вилучення активів без суду

22 грудня у Верховній Раді було зареєстровано законопроект № 5577, згідно якого пропонується ввести можливість стягнення необгрунтованих активів громадян, які підозрюються у скоєнні злочинів, до винесення вироку судом. Стягнення передбачається у розмірі не більше 1 тис. мінімальних заробітних плат у дохід держави і здійснюватиметься за рішенням суду до завершення кримінального провадження. Також, ініціатори наголошують на необхідності встановлення роз’яснення, згідно якого стягнення не є мірою юридичної відповідальності і може застосовуватись незалежно правового статусу особи. Законність і обгрунтованість активів зобов’язаний при цьому доводити сам відповідач. Нагадаємо, за незаконне використання житла будуть штрафувати.

💬 Последние комментарии
к0цапи зъилы наше Сало !!!
Опять к0цапи, Опять 3ъилы, Путен зъив наш 4аснык - 4аснык НАШ !!!
Луна -2
Можно жить среди пустыни , и не чувствовать себя одиноким А можно жить среди людей, и иметь большую семью, и чувствовать себя одиноким - вопрос в занятости .Если у человека есть свободное время, то почему бы ему не посидеть и не поинтересоваться новостями и не поспорить с оппонентами к ТОМУ ЖЕ ОН НЕ ОДИН ТАКОЙ -ТЫ И Я . ПО -МОЕМУ тоже сиидм в интернете .
...получил посадку на голову
но... За результатами таємного голосування нэвидомых його зняли з посади... а Артуре Товмасянe предложили запобіжний захід у вигляді цюцюркового запобижника, або запобижного нацюцюрныка (местечковое mukachevo.net. про Харьковскую губернию)
Луна -2
Привет Ро!Вчера прошлась за сахаром - самый дешевый -27 гривен Яйца десяток - 30 гривен -в одном магазине -27 гривен -ремонт кроссовок ( латочку насадить и прошить -)-49 гривен.
Луна-2
Где ты видела сахар за 23 гр 80 копеек ?литр подсолнечного масла не меньше 60 гривен .Хлеб уже писала -черный круглый -19 -80. Белый -21-гривна 80 копеек
Украинец
Всех с Великим Праздником!!!!!
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!