Рада на тижні планує заслухати міністра соцполітики
Политикаwww.ukrinform.ua31 мая 2021

Рада на тижні планує заслухати міністра соцполітики

Під час години запитань до уряду у Верховній Раді 4 червня планується заслухати міністра соціальної політики Марину Лазебну.

Про це повідомив Голова ВР Дмитро Разумков на засіданні Погоджувальної ради, передає кореспондент Укрінформу.

"Згідно з тими пропозиціями, які прозвучали, я думаю, що на цьому тижні варто заслухати міністра Лазебну, що пропонував Корнієнко (перший заступник голови фракції партії "Слуга народу", - ред.)", - сказав Разумков.

Спікер також зазначив, що 18 червня під час години запитань до уряду планується заслухати інформацію Кабінету Міністрів щодо тарифної політики.

Раніше перший заступник голови фракції партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко запропонував запросити Марину Лазебну на годину запитань до уряду 4 червня "у контексті Дня захисту дітей, щоб вона прозвітувала про ті моменти, які відбуваються в цій сфері".

"Крім цього, у нас залишилися незавершені питання щодо річниці Чорнобильської катастрофи, захисту цих категорій населення, і я думаю, що є багато питань щодо пенсійної реформи, щодо субсидій. Такий міністр точно має частіше бувати у Верховній Раді", - сказав депутат.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!