Рада наступного тижня повернеться до земельного питання і проведе два позачергових засідання - нардеп
Политикаwww.unn.com.ua7 дней назад

Рада наступного тижня повернеться до земельного питання і проведе два позачергових засідання - нардеп

Верховна Рада на наступному тижні повернеться до розгляду земельного законопроекту № 2194, а також проведе два позачергових засідання. Про це повідомила депутат від "Слуги народу" Юлія Гришина в своєму Telegram-каналі.

Цитата:

"Весь наступний тиждень Верховна Рада працює в посиленому режимі! До обіду - пленарні засідання (продовжимо розглядати правки по земельному законопроекту №2194). Після обіду у вівторок і четвер - позачергові засідання. Деталі про питання на порядку денному будуть пізніше", - написала Гришина.

Деталі

Як повідомив УНН однопартієць Гришиної Олексій Устенко, позачергове засідання також може відбутися в п'ятницю. 

Що було раніше

На минулих пленарних засіданнях народні депутати розглянули лише третину від внесених правок до законопроекту № 2194 щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

Варто також відзначити, що раніше на цьому тижні партія "Голос" закликала провести позачергове закрите засідання Верховної Ради, щоб заслухати доповіді Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, головнокомандуючого Збройними Силами України Руслана Хомчака і міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Написать комментарий