Политикаaspi.com.ua30 нояб.

Рада працюватиме: Разумков висловився щодо роботи парламенту під час тотального карантину

nk_hauz/-mnpj_gzsutcrwhvjhg4.jpg

Дмитро Разумков, голова Верховної Ради, вважає, що народні депутати найближчим часом працюватимуть. Політики не підуть на ізоляцію під час тотального карантину. 

Парламент продовжить працювати у разі запровадження локдауну. Про це 30 листопада він сказав на брифінгу.

Зміни у роботі та графіку парламенту певні все ж можливі. В комітетах депутати проводитимуть засідання онлайн. Усі функції, які передбачені Конституцією, будуть дотримані. Відповідно до календарного плану, у грудні народні депутати працюватимуть в пленарному режимі поточного тижня. Також засідання заплановані з 15 по 18 грудня.

Разумков зазначив, що варто підготуватися усім громадянам до запровадження карантину. Рішення ухвалює уряд, але чиновники мають попередити про це за тиждень. 

Раніше ASPI news повідомляло, чому мери знакових міст України ігнорують рішення Кабміну щодо карантину вихідного дня. Також у Кабміні прокоментували заяви мерів, які відмовилися виконувати розпорядження.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...