Политикаwww.ukrinform.uaSep 18

Раді рекомендують розслідувати діяльність НБУ часів Гонтаревої

Комітет з питань Регламенту пропонує ВР ухвалити постанову "Про утворення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування діяльності керівництва Національного банку України та керівництва Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у 2014-2019 роках".

Відповідне рішення члени комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту ухвалили на засіданні 18 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу. Як зазначається в пояснювальній записці, серед основних завдань цієї ТСК буде розслідування діяльності керівництва НБУ та Фонду гарантування вкладів, що "призвели до штучного банкрутства комерційних банків, створення умов для привласнення активів комерційних банків у стадії ліквідації, завданні збитків вкладникам і кредиторам через механізм зниження вартості заставних активів і привласнення коштів вкладників, привласнення бюджетних коштів через механізми махінацій з кредитами рефінансування та борговими цінними паперами уряду, значної девальвації національної валюти". Також передбачається, що ТСК напрацьовуватиме пропозиції Верховній Раді, Кабінету Міністрів, Нацбанку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на підставі результатів розслідування. Та ініціюватиме питання про притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої законодавством.

Проєктом постанови визначається кількісний склад і порядок формування відповідної Тимчасової слідчої комісії, її завдання, термін роботи та термін заслуховування її звіту про виконану роботу. Так, пропонується сформувати ТСК у складі 13 представників, які є членами фракції політичних партій "Слуга народу", "Опозиційна платформа — За життя", "Батьківщина" та групи "За майбутнє". Водночас ініціатор проєкту постанови - народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський уточнив, що фракції "Європейська солідарність" і "Голос" своїх пропозицій до персонального складу ТСК не надали.

💬 Последние комментарии
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.
наблюдатель
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота. А кто выступает против Донбасса (Донецка и Луганска), кто вредит Донбассу (Донецку и Луганску), тот враг поганый, мерзкий для мирных людей, жителей Донбасса (Донецка и Луганска).
ЦЕ пропаганда!
УПС
Гость
Дожили. А управление МКС, а также координация всех космических программ находятся в руках США. При этом в Штатах на законодательном уровне закреплено, что все космические объекты, в т.ч. Луна, Марс и другие, находятся в американской юрисдикции.
гвоздь
...