Раду не влаштовує політика призначення виконуючих обов’язки міністрів – Разумков
Политикаfakty.com.ua18 мая 2021

Раду не влаштовує політика призначення виконуючих обов’язки міністрів – Разумков

Депутатів Верховної Ради України не влаштовує політика призначення виконуючих обов’язки міністрів.

Як заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, таким чином певні чиновники уникають відповідальності за свої дії на посаді.

– Очільників міністерств, згідно з Конституцією, має затверджувати Верховна Рада. Люди працюють в якості в.о., а потім переходять на інші напрямки – в тому числі НАК Нафтогаз. Але виборці при цьому не розбираються, вони знають, що міністрів повинен призначати парламент, – підкреслив Разумков.

Спікер ВР підкреслив, що такі люди не можуть претендувати на пости глав ключових міністерств.

Саме тому, як вважає Разумков, необхідно розуміти, хто конкретно обійме посади міністрів, після звільнення діючих чиновників. На позачергові засідання Ради винесено 14 важливих питань - Разумков

Відставка Степанова, Криклій та Петрашко

До кінця тижня депутати можуть розглянути питання відставки міністрів інфраструктури, економіки та охорони здоров’я – Владислава Криклій, Ігоря Петрашко і Максима Степанова відповідно.

Як повідомив Дмитро Разумков, якщо вдасться зібрати 150 підписів – буде скликано позачергове засідання Верховної Ради.

У той же час спікер ВР нагадав керівництву парламентських фракцій, що потрібно заслухати міністрів, які написали заяви про відставку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.