Политикаwww.unn.com.ua12 апр.

Разумков: якщо нардепи працюватимуть на “удальонці” – люди не зрозуміють

nk_hauz/-my4hxba-dptf2xzeudz.jpg

Люди не зрозуміють, якщо всім потрібно буде зі складнощами діставатись на роботу, а народні депутати працюватимуть з власного дивану. До того ж, це не відповідає регламенту ВР. Про це на брифінгу в понеділок сказав голова ВР Дмитро Разумков.

Цитата:

“Онлайн-голосування зараз ні на якому етапі, тому що згідно регламенту Верховної Ради України чітко прописано, де і як повинно відбуватись голосування народними депутатами України. Я сьогодні говорив про додаток, це ініціатива Міністерства цифрової трансформації”, - сказав Разумков.

Деталі

Голова ВР висловив думку про те, що Мінцифри краще сьогодні зконцентрувати свою увагу на “Дії”, яка записує на вакцинацію. А для народних депутатів, Рада обов’язково звернеться або до профільного міністерства, або до інших установ, якщо законодавство буде змінено.

“Я не є великим прихильником такого режиму роботи, тому що закони повинні прийматись у залі – щоб потім ні в кого не виникало питань “ой я проголосував” або “я не проголосував” або “в мене не було інтернету” або “хтось мене примусив” натиснути ту або іншу кнопку, а я впевнений, що саме так і буде. І по-друге, ви розумієте, вся держава працює і сьогодні люди не знають, як доїхати до роботи. І коли народні депутати будуть сидіти у себе вдома і працювати на “удальонці” – я думаю, люди не зрозуміють”, - додав спікер.

Що було раніше

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федорів повідомив, що уряд готовий розробити нову технологію для голосування у ВР.

💬 Последние комментарии
-------
дорогу зелёной энергетике!
Каменяр
Я звертаю увагу на брехню, яка ллється від кремлівських пропагандистів і ідеологів РУССКОГО МИРА.
Елена
Кто о чём,а Роджер о спирте,хе.и сраках,хе,за скрыньку молчит,заховав.
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.