Разумков: якщо нардепи працюватимуть на “удальонці” – люди не зрозуміють
Политикаwww.unn.com.ua12 апреля 2021

Разумков: якщо нардепи працюватимуть на “удальонці” – люди не зрозуміють

Люди не зрозуміють, якщо всім потрібно буде зі складнощами діставатись на роботу, а народні депутати працюватимуть з власного дивану. До того ж, це не відповідає регламенту ВР. Про це на брифінгу в понеділок сказав голова ВР Дмитро Разумков.

Цитата:

“Онлайн-голосування зараз ні на якому етапі, тому що згідно регламенту Верховної Ради України чітко прописано, де і як повинно відбуватись голосування народними депутатами України. Я сьогодні говорив про додаток, це ініціатива Міністерства цифрової трансформації”, - сказав Разумков.

Деталі

Голова ВР висловив думку про те, що Мінцифри краще сьогодні зконцентрувати свою увагу на “Дії”, яка записує на вакцинацію. А для народних депутатів, Рада обов’язково звернеться або до профільного міністерства, або до інших установ, якщо законодавство буде змінено.

“Я не є великим прихильником такого режиму роботи, тому що закони повинні прийматись у залі – щоб потім ні в кого не виникало питань “ой я проголосував” або “я не проголосував” або “в мене не було інтернету” або “хтось мене примусив” натиснути ту або іншу кнопку, а я впевнений, що саме так і буде. І по-друге, ви розумієте, вся держава працює і сьогодні люди не знають, як доїхати до роботи. І коли народні депутати будуть сидіти у себе вдома і працювати на “удальонці” – я думаю, люди не зрозуміють”, - додав спікер.

Що було раніше

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федорів повідомив, що уряд готовий розробити нову технологію для голосування у ВР.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .