Политикаregionews.ua5 окт.

Разумков натякнув на створення власної команди після звільнення з посади голови парламенту

nk_hauz/8Tbn6Ovng.jpeg

Спікер Дмитро Разумков заявив, що після відставки з посади планує створити власну команду

Про це він сказав 5 жовтня, відповідаючи на запитання про плани на майбутнє.

"Працювати я буду так само. Сили є, час є, команда буде... Планую велику", - сказав він. Утім, Разумков не повідомив, з ким саме планує чи хоче співпрацювати.

За словами спікера, без його нинішніх обов'язків реалізовувати, можливо, буде легше.

"Я буду працювати далі. Посада - це механізм, інструмент. Так, без посади глави Верховної Ради це буде важче робити. А, може, і легше. Без посади може бути простіше буде працювати, оскільки ти себе почуваєш людиною, яка повертається в 2019 рік. До тих ефірів, тих відряджень і зустрічей. Посада в цьому плані заважає", - пояснив голова Ради.

Нагадаємо, що 5 жовтня Рада відсторонила 240 голосами очільника парламенту Дмитра Разумкова на два засідання. Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає, що голосування за звільнення спікера парламенту Дмитра Разумкова відбудеться вже цього тижня.

Водночас у "Слузі народу" назвали основного кандидата на посаду спікера Ради. Ним є перший заступник спікера Руслан Стефанчук.

Також президент Володимир Зеленський вперше публічно прокоментував ймовірне звільнення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.