Политикаwww.ukrinform.ua31 мая

Разумков підтримує повернення декларацій для радників і помічників спікера

nk_hauz/-mb13pgjq5tfcbaz2bcd.jpg

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підтримує пропозицію Президента Володимира Зеленського щодо відновлення обов'язкової повної перевірки декларацій осіб, які обіймають посади радника або помічника голови ВР.

Про це спікер сказав під час засідання Погоджувальної ради в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

"На мій погляд, абсолютно слушна пропозиція президента, яка з'явилася на вихідних. Він запропонував внести зміни до положень Закону "Про запобігання корупції" щодо помічників та радників голови Верховної Ради України. Треба визнавати помилки. Дійсно, це було зроблено у 2020 році, і випали і помічники, хоча я не маю помічників, і радники голови Верховної Ради. Також випали і багато інших категорій. Тому гарна пропозиція. Він звернувся з відповідним листом до Кабінету Міністрів. Я думаю, що ми повернемо (обов'язкове декларування - ред.) і для радників голови Верховної Ради, і для радників заступників. Я впевнений, що ніхто не буде заперечувати", - зазначив Разумков.

Він додав, що варто також повернутися до норми закону, яка була в 2019 році, щодо декларування співробітників Офісу Президента і радників Кабінету Міністрів.

"Щоб у повному обсязі відповідати всім тим очікуванням, які мають по відношенню до прозорості влади і наші громадяни, і наші міжнародні партнери, і ми з вами, тому що всі йшли і казали, що ми будемо максимально відверті, максимально відкриті", - зауважив Разумков.

Він додав, що обговорить це питання з прем'єр-міністром.

Водночас, голова ВР зазначив, що такі законопроєкти в Кабінеті Міністрів готуються до розгляду достатньо довго.

"Я думаю, що ми можемо це зробити і на рівні народних депутатів України. Якщо буде необхідність, я особисто готовий також долучитися до цього законопроєкту для того, щоб він швидко потрапив до зали. Я сподіваюся, що всі його підтримають, і він швидко вступить у силу", - сказав Разумков.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський звернувся до уряду щодо необхідності вдосконалення окремих положень Закону «Про запобігання корупції» з метою підвищення прозорості процедури декларування.

Зокрема, Президент виступає за відновлення обов'язкової повної перевірки декларацій осіб, які обіймають посади радника або помічника голови Верховної Ради, та проведення спеціальної перевірки претендентів на ці посади.

💬 Последние комментарии
Елена
Кто о чём,а Роджер о спирте,хе.и сраках,хе,за скрыньку молчит,заховав.
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора