Разумков прокоментував рішення КСУ по декларуванню
Политикаstopcor.org29 октября 2020

Разумков прокоментував рішення КСУ по декларуванню

Спікер Верховної ради України Дмитро Разумков заявив, що на рішення Конституційного суду України по декларуванню оперативно відреагує ВРУ та президент. За його словами, вони готові доопрацювати антикорупційне законодавство з поправками КСУ.

За його словами, тиск неприпустимий на будь-яку гілку влади.

"Але якщо ми виходимо з антикорупційної реформи, вона більш ніж важлива для держави... Ви бачите реакцію наших іноземних партнерів. Вона, м'яко кажучи, досить серйозна. І ті досягнення, які були зроблені протягом кількох років... я говорю і про НАБУ, і про САП, і про Вищий антикорупційний суд - це все маленькі, але важливі кроки у боротьбі з корупцією", - зазначив Разумков.

Він також розповів про наслідки рішення КСУ.

"Я впевнений, що досить швидко буде реакція з боку парламенту та президента. І ми будемо на законодавчому рівні допрацьовувати ті механізми, які є на сьогодні, для того, щоб система продовжувала працювати", - додав Разумков.

Крім того, нардеп та представник Верховної ради в КСУ Ольга Совгиря в ефірі "Громадського радіо" заявила, що парламент відреагує на прогалини, які виникли в законодавстві.

"Найближчим часом будуть внесені відповідні законодавчі ініціативи для усунення положень, які визнані судом неконституційними. Вони розбалансовують систему антикорупційного законодавства, в подальшому вона не може ефективно працювати", - зазначила нардеп.

2 комментария

Написать комментарий
 • гость
  29 октября 2020
  решения суда не коментируют а исполняют.Это в государстве......
  Ответить
 • тт
  29 октября 2020
  опять 25...
  Ответить
Авторские статьи