Политикаglavcom.ua21 нояб.

Разумков розповів, яку політичну партію має намір будувати

nk_hauz/ukwdLGpnR.jpeg

Ексспікер пояснив позицію щодо НАТО, Європейського Союзу, української мови Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков буде будувати політичну партію, котра сповідуватиме поміркований консерватизм. Про це він розповів у ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким». «У сьогоднішніх умовах мати якусь абсолютну ідеологію не вийде. Воно уже все у нас настільки перемішано, настільки перетинається між собою, що будуть аспекти з різних ідеологічних течій. Але за базу я брав би саме поміркований консерватизм», – сказав ексспікер. Разумков також пояснив, яку позицію матиме партія щодо НАТО, Європейського Союзу, української мови. За його словами, Україна має рухатися у бік цих утворень, і це закріплено у конституції. Однак, необхідно змінити парадигму підходу, щоб такі дражливі питання не роз’єднували, а об’єднували країну. «Ми всі хочемо мати такі стандарти життя, які є в ЄС. Правильно? Це точно об’єднає всіх. Ці стандарти закріплюються законодавством, економічною ситуацією в державі, вертикаллю влади, професіоналізмом, який повинен бути у владі, багато чинників. Але це буде об’єднувати людей. Так само і питання НАТО, стандарти НАТО для сучасної системи оборони, вони ефективні. Ми хотіли би бачити такі стандарти в українській армії? Так. Але для цього недостатньо лише хотіти щось побачити. Треба закочувати рукави і працювати над цими питаннями», – сказав Разумков. Що ж до мови та програми її розвитку, яку належить ухвалити уряду, ексспікер відповів:»Буде інший уряд – далі будемо розбиратися. Я впевнений, що буде програма колись». Раніше з нагоди Дня студента, яке відзначають у всьому світі 17 листопада, колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков згадав своє студентське життя й опублікував декілька фото. Нагадаємо, у Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об'єднання «Розумна політика», яку очолив колишній голова парламенту Дмитро Разумков. Раніше «Главкому» Зеленський розказав, яке прізвисько мав у студентські роки.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?
Джек восьмёркин
Вопрос в том, а нужно ли сбежавшим с Украины второе гражданство. Типа похвастаться соседу американцу смотри, я родом с нищебродии...))))
Каменяр
мама Шария рассказала, как Толя колотил гробы... бывший п0циент с игровой зависимостью и долгами, прятался от милиции и ночами подрабатывал ... в ближайшем морге в конце 90х