Политикаfirstregion.com.ua8 нояб.

Разумков створює в Раді об’єднання “Розумна політика”

nk_hauz/dmdfam5ng.jpeg

Ексголова Верховної Ради, депутат Дмитро Разумков створює в парламенті міжфракційне депутатське об’єднання “Розумна політика”.

Про це він написав у фейсбук.

“Щоб зняти будь-які маніпуляції, публікую лист про створення МФО та перелік депутатів, що увійшли до складу об’єднання”, – написав політик.

За його словами, звернення про створення міжфракційного об’єднання вже перебуває на розгляді керівництва парламенту.

Наступного пленарного тижня на засіданні мають офіційно оголосити про його створення.

У списках, які оприлюднив Разумков, 25 депутатів. Серед них сам Разумков, 19 членів фракції “Слуга народу”, двоє від “Батьківщини”, позафракційна Людмила Буймістер, які нещодавно виключили зі “слуг”.

7 жовтня 284 народних депутати підтримали рішення про відставку Разумкова з посади голови парламенту.

Дмитро Разумков був ключовим членом команди Володимира Зеленського й був першим номером списку партії на виборах.

Але з часом офіс президента був все більше незадоволений його занадто самостійною поведінкою, тож його вирішили звільнити.

Після відставки соціологічні опитування показали Разумкову президентський рейтинг на рівні 5-8%. Його називають потенційним суперником Зеленського на наступних виборах президента.

Раніше експерти припускали, що Разумков може впливати у Раді на десятки депутатів.

Після звільнення з посади спікера партія “Слуга народу” погрожує позбавити Дмитра Разумкова мандата, адже той на посаді був позафракційним. А вихід з фракції – це підстава для позбавлення.

Це хоч і суперечливо з точки зору закону, проте партія може спробувати так вчинити.

Що це значить

Створення міжфракційного об’єднання депутатів – це іміджевий та політичний жест. На відміну від фракцій та груп з правами фракцій, таке об’єднання не має чітких прав та можливостей.

Міжфракційні об’єднання зазвичай схожі на клуби за інтересами чи земляцтва, куди можуть входити депутати з різних фракцій. Таких об’єднань у Раді дуже багато.

Регламент Верховної Ради вказує, що депутати можуть добровільно об’єднуватися у міжфракційні депутатські об’єднання без реєстрації, кадрового, матеріально-технічного, інформаційного, чи організаційного забезпечення їхньої роботи.

Про створення міжфракційного депутатського об’єднання оголошує головуючий на пленарному засіданні за поданням керівника такого об’єднання.

У випадку з об’єднанням пана Разумкова – це швидше політичний жест, що колишній спікер має певний вплив на значну кількість депутатів. Членство в таких об’єднаннях формально не має призводити до вигнання депутатів з фракції чи інших покарань з боку “Слуги народу”.

Але, з політичної точки зору, входження до групи Разумкова депутатів фракції стане викликом для керівництва партії “Слуга народу”.

Не виключено, що таке об’єднання – це прообраз та можливий кістяк майбутньої партії пана Разумкова.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...