Политикаrubryka.comOct 10

Разумков заявив, що багато "слуг" вибачилися перед ним за його відставку

nk_hauz/7xHdIUD7g.jpeg

Колишній голова Верховної Ради, народний депутат Дмитро Разумков заявив, що керівництво "Слуги народу" і офіс президента тиснули на депутатів СН, щоб ті голосували за його відставку.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова".

Він розповів, що близько півсотні депутатів підходили до нього, щоб вибачитися.

"Сьогодні до мене підійшли близько 50 моїх колег, які вчора проголосували зеленою, і сказали: вибач, але ми так зробили, тому що нас викликали, нас переконували, назвемо це так, що ви повинні проголосувати" – розповів ексспікер.

Також Разумков додав, що така ситуація демонструє: без підтримки інших політичних сил СН не змогла б відправити його у відставку.

"215 голосів. Якби не було інших політичних сил, то теза колег про те, що вони змінюють внутрішнім рішенням партії – вона не відповідає дійсності. Він просто не відповідає дійсності. Завдяки двом великим групам і партії "Батьківщина" ми отримали ось такий результат", – резюмував він.

Як повідомляла Рубрика, нардепи відправили спікера Верховної Ради Разумкова у відставку, "за" виступили 284 нардепи.

Разумков зазначив, що за відкликання його з посади спікера парламенту, крім фракції "Слуги народу", проголосували "Батьківщина", "Довіра", "За майбутнє" і частина "Голосу". Таким чином, "ми побачили нову коаліцію".

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи