Политикаrubryka.com10 окт.

Разумков заявив, що багато "слуг" вибачилися перед ним за його відставку

nk_hauz/7xHdIUD7g.jpeg

Колишній голова Верховної Ради, народний депутат Дмитро Разумков заявив, що керівництво "Слуги народу" і офіс президента тиснули на депутатів СН, щоб ті голосували за його відставку.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова".

Він розповів, що близько півсотні депутатів підходили до нього, щоб вибачитися.

"Сьогодні до мене підійшли близько 50 моїх колег, які вчора проголосували зеленою, і сказали: вибач, але ми так зробили, тому що нас викликали, нас переконували, назвемо це так, що ви повинні проголосувати" – розповів ексспікер.

Також Разумков додав, що така ситуація демонструє: без підтримки інших політичних сил СН не змогла б відправити його у відставку.

"215 голосів. Якби не було інших політичних сил, то теза колег про те, що вони змінюють внутрішнім рішенням партії – вона не відповідає дійсності. Він просто не відповідає дійсності. Завдяки двом великим групам і партії "Батьківщина" ми отримали ось такий результат", – резюмував він.

Як повідомляла Рубрика, нардепи відправили спікера Верховної Ради Разумкова у відставку, "за" виступили 284 нардепи.

Разумков зазначив, що за відкликання його з посади спікера парламенту, крім фракції "Слуги народу", проголосували "Батьківщина", "Довіра", "За майбутнє" і частина "Голосу". Таким чином, "ми побачили нову коаліцію".

💬 Последние комментарии
Иеро
Обещать - не значит жениться
любой запрет
это база криминального заработка. XXI век.
НеEN
Оно, оно и в Африке Оно. Награбленное заканчивается, видимо.
если вы понимаете
Украина в состоянии проглотить нату
е
че там они Грузии наобещали в 2008 напомните?))))
е
ты типа отработаешь? ну твоя раздолбаная морячками под мостами жопа мало кого заинтересует...
е
твоя амриканская мощь от слова "мощи"??? АМЕРИКАНСКИЕ военные и эксперты НЕОДНОКРАТНО заявляли о ОТСТАЛОСТИ свои вооруженных сил, о том что застряли в 80-х...но ты ж ТУПАЯ....а про экономику Запада давай расскажи: КАК твой Запад помог своей же Италии когда там массово люди заболевать стали? а НИКАК! типа сами справляйтесь! так это даже не война.. нужны были только те самые научно технические и финансовые ресурсы которых тупо НИКТО не дал!...но ты ж ТУПАЯ и реальность не видишь, а только свой бред тут транслируешь...