Политикаregionews.ua9 окт.

Разумков заявив, що перед ним вибачилися близько 50 нардепів за голосування про відставку

nk_hauz/H518YLD7g.jpeg

Колишній голова Верховної Ради України, народний депутат Дмитро Разумков повідомив, що близько 50 депутатів вибачилися перед ним за його відставку - їх "викликали й переконували" голосувати за це

Про це Разумков повідомив у ефір програми "Свобода слова з Савіком Шустером".

"До мене підійшли близько 50 моїх колег, які проголосували зеленою. І сказали: вибач, але ми так зробили, тому що нас викликали, нас переконували", - сказав Разумков.

За його словами, на депутатів тиснули в керівництві фракції "Слуга народу".

"Переконувало і керівництво фракції, запрошували в Офіс президента. Це не є секретом", - повідомив він.

Разумков підкреслив, що образи на цих нардепів не тримає, а також додав, що його "політичний шлях точно продовжиться".

Нагадаємо, 7 жовтня Рада звільнила Разумкова з посади спікера. Рішення підтримали 284 нардепи.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.