Политикаday.kyiv.uaAug 25

Разумков заявив, що Україна активно працює над досягненням стандартів НАТО

nk_hauz/XH_Xue7ng.jpeg

Україна активно працює над забезпеченням досягнення принципів та стандартів Північноатлантичного альянсу, зазначає Дмитро Разумков.

Про це Голова Верховної Ради заявив на зустрічі із заступником генерального секретаря НАТО Мірчею Джоане, передає Укрінформ із посиланням пресслужбу парламенту.

Під час зустрічі сторони обговорили процес реформ в Україні та партнерство з НАТО.

“Ми вже багато чого зробили. Армія переходить на стандарти НАТО, і це потрібно насамперед нам. Адже кожна держава турбується про себе та свою обороноздатність”, - сказав спікер ВР.

За його словами, український парламент ухвалив важливі законодавчі акти та керівні документи у сфері безпеки й оборони.

“Сьогодні ми рухаємося до НАТО. Для нас це не лише слова - це те, що закріплено в Конституції України”, - зазначив Разумков, додавши, що парламентський вимір залишається важливою складовою політичного діалогу високого рівня України з НАТО.

“Сподіваюся, коли прийматимемо в Києві Парламентську асамблею НАТО, ми зможемо продемонструвати, що вже зроблено. Ми прагнемо рухатися в бік Європейського союзу та НАТО”, - підкреслив Голова Верховної Ради

Своєю чергою Джоане заявив, що Україна та Альянс говорять однією мовою - мовою демократії та спільних цінностей.

Він відзначив просування України на шляху реформ та додав, що вони мають бути не лише швидкими, а і якісними.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё они там знали что талибы возьмут страну и не скрывали этого,просто не думали что так быстро, козлослик а ведь это эффективная экономика Штатов,первая Армия в мире и не смогли одолеть голодранцев,которым никто не помогал,ну чуть-чуть Пакистан по немногу,а как же так? запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.
Елена
Он ещё будет президентом,вот увидишь.
Елена
Как создал Коломойский такой ПриватБанк ,такой эффективности до него в Украине на то время не было,по мировым стандартам
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.