Политикаregionews.ua20 сент.

Разумков закликає НАБУ перевірити інформацію щодо можливої купівлі голосів за його відставку

nk_hauz/l32dVGN7R.jpeg

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликає антикорупційні органи перевірити інформацію щодо можливої купівлі голосів за "якісь відставки"

Як передає RegioNews про це він заявив під час засідання Погоджувальної Ради керівників фракцій та голів комітетів.

"50-70-100 тисяч за голос кажуть збирають за якісь відставки…По-перше я не розумію де відбуваєтсья, в яких кабінетах….Я майже переконаний, що це не правда, але я звертаюся до антикорупційних органів аби вони, сподіваюся це спростували", - зазначив спікер.

Коментуючи звинувачення щодо його роботи на олігархів, спікер порадив "закінчувати іісторії та вішати ярлики хто на яких олігархів працює бо можна вийти на себе".

За інформацією ЗМІ у парламенті збирають голоси за відкликання голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Зазначається, що ініціативи виходить від найвпливовіших осіб у державі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи