Разумков заявив, що в Україні не існує національних меншин, а є український народ

02.12.2019 23:09 newformat.info
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в Україні не існує національних меншин. З такою заявою він виступив в ході засідання погоджувальної ради парламент.

Таким чином він відповів своєму російському колезі — спікеру Держдуми В’ячеславу Володіну, який передрік подальший розпад України, якщо Київ продовжить політику утиску малих народів. Разумков вважає цей прогноз невірним, тому що в країні «немає ні малих, ні середніх, ні великих народів, в Україні є український народ».

При цьому Разумков зазначив, що «український народ» є багатонаціональним і може говорити на різних мовах, але все одно залишається одним народом. Він вважає, що заяви про те, що від України «будуть відвалюватися, відходити, губитися ще якісь території» — не більше, ніж мрії.

Заява Володіна, в якому він констатував порушення на Україні прав росіян, поляків і угорців та інших нацменшин, викликало в Україні бурхливу реакцію. Його слова розкритикував глава МВС України Арсен Аваков, він також назвав спікера Держдуми «черговим російським дурнем». Український заступник міністра закордонних справ Василь Боднар заявив, що слова російського політика націлені на розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні.

Крім того, віце-прем’єр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова прийняти «пару областей» Росії для «відновлення історичної справедливості, демократичного врядування» та «впровадження європейських стандартів життя». Ця заява викликала негативну реакцію вже в Росії.

Комментарии

Веселый Роджер, 03.12.2019 22:47

Брехня! Е тильки одЫн справжний щиросвидомый народ! Остальных усих гЭть! Ну кроме панив, хто гроши даёт! Сила нации в пивной дэбиляции! Сало уронили! хеороям мало!

fr Ална, 03.12.2019 22:18

Согласна, евреев я не упомянула, как и молдаван, и татар. И мне всё равно, к какой национальности относятся те, кто у власти, еврей или русский, или украинец, лишь бы в голове были мозги, а поза была не раболепской. Идиота Парубия трудно причислить к евреям, но он до сих пор сидит на своей голове в ВР. Евреи не самая глупая нация в мире. Так что свои антисемитские высказывания можете приберечь для украинского Прямого или сайта Цензор. Да и у вас, наверное, есть подобные сайты. На НК люди более умные.

ru :)), 03.12.2019 21:53

Ална ! Жидов забыла упомянуть ! У вас их все руководство !

fr Ална, 03.12.2019 21:49

Мы - не украинский народ, а граждане Украины: русские, украинцы, поляки, венгры, румыны. И все люди этих национальностей должны иметь равные права, право на свой язык, свои традиции, свою историю, своих героев, своих друзей и партнёров. Причём, никто не имеет права, ни государство, ни люди одной национальности навязывать людям другой национальности своё представление о вышеназванных правах, лезть со своим уставом в чужой монастырь. И пока власть имущие будут думать, как Разумков, мира и взаимопонимания в Украине не будет, а будет закон о защите только одного языка, а не всех.

Добавить комментарий