Политикаwww.depo.ua3 февр.

Разумков зробив заяву щодо чуток про вихід з команди Зеленського

nk_hauz/-msbyrddtwsfyi8cunxd.jpg

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, чи дійсно те, що він останнім часом виступає проти ініціатив президента Володимира Зеленського, свідчить про його вихід з команди глави держави найближчим часом

Про це він сказав під час брифінгу 3 лютого.

Відповідаючи на питання, чи є багаторазова непідтримка ініціатив президента Володимира Зеленського, а 3 лютого – відмова голосувати за санкції проти телеканалів нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука готовністю відмовитися від команди глави держави, Разумков сказав: "Я вже багато разів говорив, що я є членом команди і я продовжую працювати. Ви це бачите".

Відомо, що 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, пов'язаних із Віктором Медведчуком – "112 Україна", Newsone та ZIK. З 19 членів РНБО 17 проголосували "за", один утримався, один перебував у відрядженні. Згодом стало відомо, що тим, хто утримався від  голосування, був голова Верховної Ради Дмитро Разумков. 

Нагадаємо, що 28 січня Разумков не підтримав кандидатуру Юрія Вітренка на посаду віце-прем'єра й міністра енергетики. Він також пояснив свою позицію.

💬 Последние комментарии
ВАХ
Шмыгаль первый претендент на расстрел. Какая экономика - где? 744 млрд грн в год Украине - необходимо на пенсии и зарплаты бюджетникам при бюджете 1,3 трлн. Да какая экономика, вот сука
Посольство США покинуло Украину
в почти уже Российском Днепропетровске Российские диверсанты Петров и Боширов голыми руками расстреляли целую казарму 250 человек "баивых бийцив"
е
ну и КАК твои утверждения о самой-самой медицине коррелируются с ФАКТАМИ? получается медицина в той же Индии раз в 10 луче чем в твоей америке, если руководствоваться ТВОЕЙ логикой...))) а это не так.. следовательно ты ОПЯТЬ СБРЕХАЛА!
е
и что? а Индии в 4,5 раза больше чем США.. но там в РАЗЫ МЕНЬШЕ чем в США..ну и?
Елена
Население США в два раза с лишним больше чем РФ
е
а теперь переведи на понятный язык... а то у тебя набор букв...
е
ну ты ж свой бред тут пишешь? ПИШЕШЬ! он с реальностью вообще не пересекается.. ну так и ему можно)))