Политикаkremen.todayOct 11

Реєстрацію Європейської солідарності на виборах в Кременчуці оскаржили в суді

nk_hauz/-mjn2go8xmzbtcifsjgr.jpg

Кандидат в депутати міської ради від “Слуги народу” Карина Енокян оскаржила в суді рішення Кременчуцької ТВК про реєстрацію списків Євросолідарності на вибори міської ради Кременчука.

Європейська Солідарність, нівелюючі освовоположними правами та свободами громадянина, зокрема на самовизначення особи, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також конституційним правом обирати і бути обраним, не гребуючи навіть підробкою документів будь-яким способом бажає попасти до влади, – написала Енокян на своїй сторінці у Фейсбук.

Кандидат від Слуги народу перераховує норми Виборчого кодексу, які порушила Євросолідарність у Кременчуці:

Європейська солідарність допустила порушення кількох статей Виборчого кодексу України, а саме:

  • порушення ч. 5 ст. 219 ВК України – порядку висування кандидатів (територіальні виборчі списки ЄС становлять менше 5 кандидатів);
  • порушення ч. 9 ст 219 ВК України щодо гендерної рівності чоловіків та жінок (недотримання гендерної квоти в процесі формування списків партії);
  • ст.15 ВК України – порушення основного принципу добровільності участі у виборах (включені в списки партії чотири кандидати без їх волі і бажання, що підтверджується їх нотаріально завіреними заявами).

Окрім того, допустили підробку документів і за даним фактом порушено кримінальну справу за ч.4 ст. 358 КК України, відомості про який внесені до ЕРГР під номером 12020175090000705.

Тому я як кандидат в депутати Кременчуцької міської ради від партії «Слуга народу» подала судовий позов з вимогою визнати незаконною реєстрацію списку кандидатів від Європейської солідарності до міськради Кременчука, резюмує Енокян.

Нагадаємо, раніше Територіальна виборча комісія ухвалила рішення про відмову в реєстрації всіх кандидатів у депутати, у зв’язку з порушенням встановленого Виборчим кодексом України порядку висування кандидатів та невідповідністю поданих документів вимогам Виборчого кодексу України.

Полтавський суд зобов’язав Кременчуцьку територіальну виборчу комісію (ТВК) заново розглянути питання реєстрації списку Євросолідарності незважаючи на те, що подані документи грубо порушують кілька вимог Виборчого кодексу.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))