Политикаgazetavv.com21 нояб.

Рейтинг парламентських "піаністів"

18 липня 2016 року спікер Андрій Парубій заявив, що «фактично кнопкодавства в парламенті майже немає, це поодинокі випадки - за три місяці таких було зафіксовано чотири або п'ять разів». Чому ж мовчить голова Верховної Ради в листопаді 2017-го? За підрахунками Громадського руху «ЧЕСНО», народні обранці Верховної Ради восьмого скликання за три роки встигли накнопкодавити 321 раз. А це на 23 випадки неособистого голосування більше, ніж було в їх попередників - парламентарів Ради сьомого скликання. Звісно, треба зважати на те, що колишній парламент пропрацював лишень два роки, а потім його розпустили. Та не можна забувати і про політичні обставини, за яких він існував. До третьої річниці набуття нардепами їх повноважень активісти «ЧЕСНО» зафіксували сотого кнопкодава. Ним виявився лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Втім, нині кількість «піаністів» у ВР уже перевалив за сотню... Окрім того, Громадський рух «ЧЕСНО» склав рейтинг найбільш злісних порушників Основного Закону. Так ось, «золото» належить фракції «Блок Петра Порошенка»: за три роки 31 депутат накнопкодавив 111 разів! «Срібло» могло б дістатися фракції «Народний фронт»: 23 парламентарі 63 рази проголосували неперсонально. Однак якщо аналізувати за кількістю випадків неособистого голосування, то «НФ» поступається групі «Відродження»: 18 депутатів із 26 накнопкодавили 76 разів! Четверту сходинку посів Оппоблок: 12 парламентарів проголосували неперсонально 27 разів. П'яте місце «виборола» Радикальна партія: 9 на 26. Шосте місце в антирейтингу належить «Волі народу»: 6 на 19. І лише депутати двох фракцій - «Батьківщина» та «Самопоміч» - голосують власноруч. Звання найбільш злісних порушників Конституції заслужили три мажоритарники. Перше місце з результатом у 19 фактів кнопкодавства розділили між собою обранець від Черкащини Антон Яценко («Відродження») та посланець Хмельниччини Андрій Шинькович (БПП). Друге місце дісталося депутатові з міста Ізмаїл Одеської області Олександру Урбанському (БПП) - за ним зафіксовано 18 фактів неособистого голосування. Загалом серед топ-«піаністів» дев'ять мажоритарників і три списочники: по три депутати з БПП, «НФ» та «Відродження», один із «Оппоблоку» та один позафракційний. І це нітрохи не кумедно, а соромно і обурливо! Втім, рано чи пізно усі зафіксовані факти кнопкодавства знадобляться. Насправді існує рішення Конституційного суду від 1998 року, в якому чітко зазначено, що порушення вимоги персонального голосування призводить до визнання такого голосування неконституційним! Підготував Василь НЕЗНАЙКО

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да, да, Остап это говорил. Когда лохов разводил. А еще он говорил, что в Васюках состоится первый межгалактический шахматный турнир.
Игбун Хохлов
Украинские ученые открыли новый химический элемент: пэрэмогий. Но он неустойчивый и быстро распадается на зрадий и ганьбий.
Елена
Да а что? можно подумать ты тут сидишь и пишешь от большого ума и огромной необходимости,тоже от нехер делать читаешь и пишешь дребедень,а меня в этом попрекаешь,зеркало возьми и прочитай перед ним свой комментарий.точка.
Елена
Посмотри в поисковике,первая страна в мире и в чём, даже и не смотрела никогда,знаю
Елена
Трататата,я всё это прекрасно и без сопливых знаю, будешь мне как рухнула промышленность в, первую очередь завязанная на Россию и СНГ ,а замены ей нет, ничего, прорвёмся, заграница нам поможет,Запад с нами,как говорил Остап Бендер.,а Роджер по любому нехороший человек.
Елена
Пшёл накуй.только так.
12
Ещё пидар не сдох.