Политикаwww.ukrinform.ua28 мая

Резніков обговорив з генсекретаркою ОБСЄ ситуацію на сході України

nk_hauz/-mamqeudbn4zbc9grvrq.jpg

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков та генеральний секретар ОБСЄ Хельга Шмід під час офіційної зустрічі обговорили низку нагальних питань.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт Мінреінтеграції.

«Ми вдячні за підтримку ОБСЄ як головного миротворця та координатора у цих складних переговорах, і ми сподіваємось на таку підтримку в майбутньому. Ми розуміємо непрості умови, в яких функціонує Місія ОБСЄ, і готові заявити про свою підтримку як Місії, так і Офісу Спеціального представника СММ ОБСЄ”, - підкреслив Резніков.

Віцепрем'єр також поінформував про кроки України в рамках реінтеграції та наголосив на незмінній позиції України щодо послідовності та відданості виконання Мінських домовленостей.

«На даний час триває робота зі створення Українського національного центру з питань миробудування, основним завданням якого буде створення бази даних про порушення прав людини, пов’язаних з російською агресією на тимчасово окупованих територіях. Більше того, одним із завдань Центру буде встановлення національного діалогу, що є дуже важливим питанням. Друга важлива річ - доопрацювання законопроєкту про державну політику перехідного періоду, який враховуватиме основоположні принципи ООН щодо перехідної юстиції. Хочу наголосити, що підготовка законопроєкту та плану його прийняття Верховною Радою України жодним чином не є відмовою або відходом від Мінських домовленостей. Ми надіслали законопроєкту до посольств G7 для розгляду, і перш за все до Німеччини та Франції як членів Нормандської четвірки. Ми плануємо надіслати документ Венеціанській комісії, і ми однозначно хочемо залучити до консультацій БДІПЛ ОБСЄ. Ми хотіли б активно обговорити законопроєкту з нашими міжнародними партнерами в абсолютно прозорій формі», - заявив Резніков.

Хельга Шмід, своєю чергою, наголосила на важливості розв'язання питання про вільне пересування людей через лінію зіткнення. У зустрічі також взяв участь головний монітор СММ ОБСЄ в Україні, посол Яшар Халит Чевік.

Як повідомлялося, віцепрем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков перебуває з офіційним візитом в Брюсселі 27-28 травня.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ны сбрЭхал, точно накаркал, щиропархатый пропа_Хандон Шмуля Сруля – Е ПОКРАЩЕННЯ!!! Слугам эуропеидного Народа - Сала!!! Щоб у них рожа продажная, писли на солнце сверкала! Вот вона сила майдана гыдности! Не зря мудаки с_какали, та весь центр Куева кукуева засрали! Возрадуйся, эуропеидный xoxoл, тоби снова мордой эбнули об стол!!! «"ДО ЧОГО МИ ДІЙШЛИ?": ЕКСПЕРТ ЗАЯВИВ, ЩО УКРАЇНА ЗІТКНУЛАСЯ З ДЕФІЦИТОМ САЛА!!! …у жовтні 2021 року у порівнянні з жовтнем 2020 року найбільше подорожчали: соняшникова олія (на 57,4%) цукор (на 48,3%), та природний газ (на 47,2%).» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Вот так, Шмуля Тупой свинорыл, взял и сдал весь ваш майдан с потрохами!!! Значит цэ не украинцы него зробили, а пиндосы вас продажных за дешёвые печеньки (кстати, даже без упаковки) и АБСОЛЮТНО ПУСТЫЕ!!! обещалки покупили! Ну що Шмуля Сруля, попался щиропархатый маразматик МУДАК!
Весёлый Роджер
Пшёл на фуй Шмуля МУДАК, провокатор ты продажный, холуй нацисткий! Читать сначала научись - я уже ответил тебе, а вот ты мне НЕТ!!! ТВАРЬ БРЕХЛИВАЯ!!! Ны чую, трусливый диду Шмуля, твоих ответов – ни ОДНОГО: Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Солженицин, где он обзывал белорусов холуями? Или цэ Кравчук придумал? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил ФРОНТОВЫЕ!!! гаубицы 152 мм с 25 кг снарядами, под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4 Ну давай отвечай!!!
Весёлый Роджер
ЧИТАЧИ!!! Не переходите здесь по ссылкам - insurance - цэ страхование!
Луна -2
Которых мы не выбирали ...
Людмила
У моего мужа после травмы частые головные боли на перемену погоды. Доктор приписал "Антифронт". Также читала на https://save24.me/insurance , пить, и как можно больше! Но только чистую воду, натуральные морсы, соки и травяные чаи. От кофе, крепкого чая и тем более от энергетиков лучше держаться подальше. Ну и, конечно, исключить из вашей жизни алкоголь.
Елена
Небось на Болотной ты там и кричал давай отмену высоких налогов и нагрузок на предпринимателей,да?шо там за Мишу и Борю, говори.