Политикаwww.ukrinform.ua7 дек.

Резніков поговорив про розвиток ВМС з командуванням Військово-Морських сил

nk_hauz/ihUGuK2ng.jpeg

В Одесі міністр оборони Олексій Резніков обговорив з командуванням Військово-Морських сил Збройних Сил України розвиток вітчизняних ВМС.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

“Очільник оборонного відомства провів робочу нараду з командуванням Військово-Морських сил ЗС України, на якій були обговорені питання розвитку вітчизняних ВМС, перспективи їх переозброєння та модернізації”, - йдеться в повідомленні.

Резніков за результатами наради заявив, що принципово пам’ятати про морські кордони держави в Азовському і Чорному морях, а також розповів про ключові треки у розбудові ВМС.

«Ми вже реалізовуємо рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо розвитку Військово-Морських Сил України до 2031 року, яке затвердив Президент. Тому у нашому полі зору — технічне оснащення, морська піхота, спостереження, розвідка, радіоелектронна боротьба як складові загальнонаціональної ракетної програми. Для нас дуже важливо в таких містах як Маріуполь, Одеса, Очаків, Бердянськ мати потужно розвинуті військово-морські сили», — повідомив очільник оборонного відомства.

Окрім цього, керівництво відомства відвідало Інститут Військово-Морських сил Національного університету «Одеська морська академія». У вищому військовому навчальному закладі Резніков ознайомився з особливостями підготовки майбутніх морських офіцерів, оглянув матеріальну базу, класи і аудиторії. Своєю чергою, керівництво інституту продемонструвало методики підготовки на базі нових інформаційних систем.

Також, на пункті постійної дислокації 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського міністр оборони ознайомився з умовами, в яких, навчаються, живуть і служать морпіхи, та поклав квіти до меморіалу, вшанувавши пам’ять загиблих морських піхотинців.

«Розбудові потужностей ВМС має приділятись окрема увага, і я розумію, як це має бути. У нас величезний Рамковий контракт з Британією, а далі нам треба його наповнювати чотирма контактами по реалізації. Якраз це і буде зміцненням й укріпленням нашого флоту. Тому я так багато приділяю цьому уваги», — додав Резніков.

Насамкінець, міністр оборони взяв участь в урочистих заходах в Будинку офіцерів Одеського гарнізону, що були присвячені 30-й річниці Збройних Сил України та зустрівся з головою Одеської обласної державної адміністрації.

💬 Последние комментарии
Пишите правильно
А шо такое, срок годности выходит, пора избавляться? И надо уточнять - передаст за деньги.
НЕ ДАЙ БОГ ЭТОМУ СЛУЧИТЬСЯ!!!
Подорвут америкосы ЧАЭС, обвинят Россию. тем самым убивают "сразу трёх зайцев" - наносят вред Белоруси, России (на украину им наплевать) и развязывают боевые действия, что есть настоящей целью американцев!
Весёлый Роджер
Шановний Ду та Ит тоже! Вы бы не писали тут так, бо тут прапоры ТУПЫЕ и другие Гивняры, шо вас ни фуя не понимают - ни бэ, ни мэ, ни кукареку! Завести бы их всех у реку! Итс рыли дификул фо крайзи пипл! Плиз до нот фогет эбаут ит! Вей манкис браин кан нот ассепт эни инфо вят а порк фат вид синга наци сонгз! Думуваю ес ит из, чую шо вы не маркиз!
ЗНАЧИТ ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В КУЕВЕ!!!
ТО, ЧТО АМАРИКАНСКИЕ ДИПЛОМАТЫ УЕЗЖАЮТ ИЗ кУЕВА, ГОВОРИТ О ТОМ, ЧТО ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В кУЕВЕ! АМЕРИКАНЦЫ ПРИМЕНЯТ ХИМИЧЕСКОЕ ОРУЖИЕ (НЕ ДАЙ БОГ!!!) В кУЕВЕ, И ОБВИНЯТ В ЭТОМ РОССИЮ. И - ПОНЕСЛАСЬ....
Весёлый Роджер
Ты Шмуля Писдунович, полетишь VIP классом в гандоле для шасси, бо ты настоящий щиропархатый ГАНДОН! И на высоте 300 метров - тебя выбросят як вже не нужный баласт! Сало не урони, коди лететь будешь! Та щенывмырло ори! Гивну - гивянную смерть!
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.