Розпочався добір на зайняття 504 вакантних посад прокурорів – Венедіктова
Политикаsud.ua7 дней назад

Розпочався добір на зайняття 504 вакантних посад прокурорів – Венедіктова

Мова йде про вакантні посади в окружних прокуратурах і спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері.

Сьогодні, 5 травня, розпочався добір на зайняття 504 вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері. Про це повідомила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

Прийом документів триватиме з 5 травня до 5 червня включно.

«Запрошуємо спробувати свої сили громадян України із вищою юридичною освітою та стажем роботи в галузі права не менше двох років.

Нам потрібні амбітні професіонали з енергією до змін та жагою до справедливості, ті, хто хоче захищати Закон і права людей, завойовувати їх довіру і виправдовувати її», - зазначила Ірина Венедіктова.

Добір включатиме три етапи:

- комп’ютерне тестування рівня знань та умінь у застосуванні закону;

- тестування на загальні здібності та навички;

- співбесіда на відповідність вимогам професійної компетентності та доброчесності із письмовим практичним завданням.

Раніше ми розповідали, чи виключають із законодавства вимогу до кандидатів на посаду прокурора щодо наявності дворічного стажу роботи в галузі права.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .