Политикаukrainepravo.com17 мар.

РОЗПОЧАВСЯ ВІДБІР КАНДИДАТІВ ДО ВККСУ ВІД КВОТИ ДСА

Державною судовою адміністрацією України оголошується публічний конкурс з добору кандидатів для призначення члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Конкурс проводитиметься в приміщенні Державної судової адміністрації України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5, перший поверх, конференц-зал (вхід з вулиці Пилипа Орлика, 5). Дата початку проведення конкурсу – 09 квітня 2019 року о 10.00. До участі в конкурсі допускаються особи, які не є суддями та відповідають вимогам, встановленим статтями 94, 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Кандидати подають такі документи: 1) письмова заява , адресована конкурсній комісії, про участь у конкурсі; 2) анкета; 3) мотиваційний лист, в якому викладаються мотиви бути призначеним членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України; 4) копія паспорта громадянина України; 5) копія трудової книжки, послужного списку (за наявності); 6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається копія роздрукованої декларації з сайту НАЗК); 7) копія диплома про вищу юридичну освіту (з додатками), здобуту в Україні, копії документів про вищу юридичну освіту, здобуту за кордоном, разом із копіями документів, що підтверджують їх визнання в Україні, а також копії документів про науковий ступінь, вчене звання (за наявності); 8) довідка медичної установи про стан здоров’я кандидата з висновком щодо його придатності до роботи на посаді, пов’язаній із виконанням функцій держави; 9) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); 10) письмова згода на обробку персональних даних та оприлюднення копій документів з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних»; 11) письмова заява про відсутність обмежень щодо членства у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також про відповідність вимогам щодо несумісності/зобов’язання виконувати вимоги щодо несумісності у разі призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України; 12) заява про проведення перевірки, визначеної Законом України «Про очищення влади», або копія довідки в разі проходження такої перевірки; 13) довідка про допуск до державної таємниці (за наявності); 14) дві фотокартки розміром 4 х 6 см. Копії документів мають бути засвідчені в установленому порядку. Зразки форм заяв та інших документів, необхідних для подання до участі у конкурсі додаються (в електронній формі). Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, сертифікати про підвищення кваліфікації, наукові публікації тощо). Документи приймаються у робочі дні з 9:00 години 18 березня 2019 року до 16:45 години 29 березня 2019 року (22 березня 2019 року – до 16:45 години).

💬 Последние комментарии
Елена
А если не было созга?то и вадавливать нечего было, шах и мат.
Елена
Шизофреник активизировался,прими таблетки дебил.,там в том Миротворце сам Дональд Трамп был,а тут какой-то генерал,мелочь по сравнению с президентом США.
Антиелена
Ух ты, укрокорона мозг выдавила. Я тебе говорю, что ты просто лобковая укровошь. Вот это действительно правда!
Спички детям
Пиздабол-очколиз типа Шойгу и прочего биомусора. Так дела большие не делаются.
Спички детям
Если человек-главнокомандующий признал необдуманным свое предыдущее заявление, то есть ошибкой, то он, получается, пиздабол. Получается, что пиздабол раньше командовал. Думаю, что и теперь какой-то пиздабол комадует: пиздабол-очколиз, если точнее.
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Авторские статьи